Сонцезахисний крем для обличчя із SPF 50+ MySun - Protective Cream Face Dermophisiologique 50 мл
Завдяки сонцезахисному крему для обличчя із SPF 50 від MySun ваша шкіра буде надійно захищена від шкідливого впливу сонячних променів. Крем має легку текстуру, не залишає жирної плівки і підходить для всіх типів шкіри. Об'єм: 50 мл.
- Всі товари бренду:
- ШК виробника:0417
- Країна-виробник товару:Італія
- Доставка:Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Стать:
- Об'єм:
- Лінія:
- Призначення:
- Вік:
- Зона використання:
- Засіб:
- Захист SPF:
Розібрати плюси і мінуси товару використовуючи ШІ
- Нова Пошта (самовивіз із відділень)
- Нова Пошта (кур'єр)
- Накладенний платіж
- Покупка Частинами MonoBank
- Оплата частинами
- Google Pay
- VISA, Mastercard
- RozetkaPay
- WayForPay
- Післяплата + аванс
- Оплата по QR коду
- Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
MySun Protective Face Cream SPF 50+
Сонцезахисний крем для обличчя із SPF 50+ з м'якою та легкою текстурою, без жирного ефекту, підходить для обличчя, шиї та декольте. Містить суміш органічних фільтрів, які гарантують дуже високий і широкий спектр захисту від UVB і UVA і довгих UVA-променів. Антиоксидантна дія лікопену, активної речовини, отриманої в результаті відновлення шкірки помідорів, вирощених в Італії, має захисну дію проти пошкодження вільними радикалами, викликаного смогом і УФ-променями, протидіючи процесу фотостаріння (зморшки, в’ялість, пігментні плями). Гіалуронова кислота та бетаїн мають потужну зволожуючу дію, зменшують подразнення та захищають від зневоднення, обмежуючи явища сухості та лущення шкіри. Після нанесення, завдяки спеціальним компонентам-бустерам, продукт утворює тонку плівку на шкірі, оптимізуючи захисну дію сонцезахисних фільтрів і підвищуючи рівень зволоження.
Активні компоненти: фільтри широкого спектру UVA-UVB, ДІЕТИЛАМІНОГІДРОКСИБЕНЗОІЛБЕНЗОАТ, ГЛІЦЕРИЛ СТЕАРАТ ЦИТРАТ, БІС-ЕТИЛГЕКСИЛОКСИФЕНОЛМЕТОКСИФЕНІЛ ТРИАЗИН, ДІЕТИЛГЕКСИЛБУТАМІДОТРИАЗОН, ФЕНОКСИЕТИЛ КАПРИЛАТ, ФЕНІЛБЕНЗІМІДАЗОЛ СУЛЬФОНОВА КИСЛОТА, ПОЛІСИЛІКОН-15, ФЕНОКСИЕТИЛКАПРІЛАТ, гіалуронова кислота високомолекулярна, бетаїн, водорозчинний лікопен, олія Ши, лецитін, ксантова камідь, віск рисових висівок,олія авокадо
Часті питання
- Чи підійде він мені якщо... ?
☀️ SPF 50+ - надійний щоденний захист шкіри від сонця!
Сонцезахисний крем для обличчя з SPF 50+ забезпечує високий рівень захисту від UVA, UVB та довгих UVA-променів - головних причин фотостаріння, пігментації та втрати пружності шкіри.
👩🔬 Кому підійде:
- для щоденного міського захисту шкіри
- при схильності до пігментації
- для профілактики фотостаріння
- для нормальної, сухої та комбінованої шкіри
- для тих, хто активно перебуває на сонці✨ Результат
• шкіра надійно захищена від ультрафіолету
• знижується ризик появи пігментних плям
• підтримується оптимальний рівень зволоження
• шкіра виглядає рівною, свіжою та доглянутою💙 SPF 50+ - це основа сучасного догляду, яка допомагає зберегти молодість, еластичність і здоровий вигляд шкіри навіть за активного сонця.