Картриджі для очищення води поліпропіленовий FCPS

Картриджі для очищення води поліпропіленові виготовлені з чистого 100% поліпропілену. Картриджі для очищення води поліпропіленові призначені для очищення води від механічних домішок і мають високу стійкість до дії бактерій і хімікатів. Картридж тонкого механічного очищення з спіненого пористого поліпропіленового волокна. Картриджі для очищення води поліпропіленові затримує всі зважені частинки, іржу, пісок, і інші механічні домішки.

Вугільні картриджі з сумішшю Антрацитовий вугілля та вугілля з шкаралупи кокосових горіхів (серія FCCB )

Використання даних фільтрів покращує смакові якості води, її колір і запах. Фільтруючі елементи з шкаралупи кокосових горіхів активно адсорбують хлор, та інші органічні сполуки.

Картриджі з активованим вугіллям, зм'якшувати засипанням і елементом KDF® FCCBKDF2

видаляють: хлор, органічні субстанції, пестициди, сірководень, залізо (розчинена і не розчинене), важкі метали (ртуть, свинець, кадмій, миш'як і т.д.). Крім того, знижують жорсткість води (змінюють іони кальцію і магнію на іони натрію).

Картриджі з активованого вугілля (серія FCCBL)

Фільтруючі елементи з активованого вугілля, зроблені з високо-очищеного активованого вугілля. Особливо рекомендуються дані елементи для хлорованої води. Поліпшуються смакові якості води.

У нашому магазині NOVA.KIEV.UA Ви зможете придбати картридж для фільтра будь-якої форми. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати найбільш підходящий для Вашої системи картридж.