Фільтри для води у Киїєві ефективно очищають воду до необхідної якості. У деяких моделях фільтрів застосовується зворотний осмос, з набором додаткових фільтрів-картриджів для очищення питної води. Стаціонарні фільтри можуть служити не тільки на Вашій кухні, але і стати оригінальним і корисним подарунком для Ваших близьких і друзів.

Магістральні фільтри для води побутові і картриджі. Магістральні фільтри для води Київ розраховані на монтаж у водопровідну магістраль. Магістральні фільтри мають стандартизовані розміри по діаметру: Big Blue (BB) і Slim Line (SL). По висоті: 10 і 20 дюймів.

Системи очищення води для котеджів і заміських будинків використовуються за межею міста, як правило, в якості джерела води використовуються свердловини. Вода зі свердловини містить величезну кількість небажаних елементів, у тому числі розчинене залізо. Позбудеться від небажаних проблем з якістю води допомагають системи очищення води.

Існують стандартні рішення, але слід пам'ятати, що високої якості води можна досягти тільки, якщо система правильно спроектована і встановлена. Починати потрібно з аналізу ... Водоочищення і водопідготовка - корисна інформація по системам очистки води. На нашому сайті Ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе визначитися з вибором побутового фільтра або системи очищення води.

В інформаційних розділах ми постаралися відповісти на питання, які зазвичай задають наші клієнти. Що таке зворотний осмос? Як застосовується зворотний осмос в побутових фільтрах і системах очищення води? Як очищати воду від механічних домішок, заліза і марганцю? Який спосіб знезараження найбільш ефективний? Що взагалі включає в себе водоочищення і водопідготовка?