Каталог товарів

🩸 Ланцети медичні (голки) - Точні та безпечні інструменти для медичних процедур! 💉

У розділі "Ланцети медичні (голки)" ви знайдете широкий вибір точних та безпечних ланцетів, що використовуються в медичних процедурах! 🩸 Ланцети є важливим інструментом для відбору крові, виконання глюкозного контролю, аналізу крові та інших медичних досліджень. Вони забезпечують швидкий та мінімально болісний прокол шкіри, забезпечуючи необхідну кількість крові для досліджень. Наші ланцети мають гострі та стерильні голки, що забезпечують мінімальний дискомфорт та ризик інфекцій. Вони також мають різні глибини проколу, що дозволяє вам налаштувати процедуру під свої потреби. Наші медичні ланцети - це надійні та високоякісні інструменти, які використовуються професіоналами в медичних закладах та домашніх умовах. Використовуйте наші ланцети для точних та безпечних медичних процедур! 💉

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

1 клік
0,23 (mm) (32G) x 4 мм, 100 шт
0,25 (mm) (31G) x 5 мм, 100 шт
0,25 (mm) (31G) x 6 мм, 100 шт
0,25 (mm) (31G) x 8 мм, 100 шт
0,30 (mm) (30G) x 10 мм, 100 шт
0,33 (mm) (29G) x 12 мм, 100 шт

Немає на складі

1 клік
200 шт
25 шт

Немає на складі

1 клік
200 шт
25 шт
Артикул: 8433
0 грн
452 грн

Немає на складі

1 клік
200 шт
100 шт
50 шт
Артикул: 8432
0 грн
452 грн

Немає на складі

1 клік
200 шт
100 шт
50 шт

🩸 Ланцети медичні, також відомі як медичні голки, є маленькими гострими інструментами, які використовуються для одноразового проколювання шкіри з медичною метою. Вони широко застосовуються для взяття крові для аналізів, вимірювання рівня глюкози в крові (глюкометрів) та інших медичних процедур.

Ланцети мають тонкий, гострий кінчик, який швидко проникає в шкіру, забезпечуючи швидке і мінімально болісне проколювання. Вони зазвичай мають захистний ковпачок або механізм, який запобігає випадковим ушкодженням перед використанням. Після використання ланцет зазвичай викидається, оскільки він призначений для одноразового використання з міркувань безпеки і запобігання інфекційним захворюванням.

Ланцети медичні доступні в різних розмірах гостроти, що дозволяє вибрати оптимальний для конкретного пацієнта або конкретного типу процедури. Також існують спеціальні ланцети для дітей та осіб зі шкірними проблемами, які забезпечують більш комфортне та безпечне проколювання.

Важливо дотримуватись інструкцій з використання ланцетів та правил медичної гігієни, щоб забезпечити безпеку та зменшити ризик інфекцій. Перед використанням ланцета слід дезінфікувати місце проколювання та слідувати медичним рекомендаціям щодо збору, зберігання та обробки отриманої крові.