Натуральна морська сіль Мертвого моря або морська сіль є дуже корисною для шкіри і організму в цілому. Ванна з розчином морської солі Мертвого моря знімає втому і стреси, напруженість і болю в тілі, при цьому живить і омолоджує шкіру. У солі метрвого моря знаходиться безліч корисних мінералів, що містяться в солях, виробляє різні терапевтичні впливу: Магній уповільнює процес старіння шкіри і захищає серце, знімаючи стреси і напруженість. Калій балансує вологість шкіри. Кальцій стимулює кровообіг, зміцнює кістки і нігті. Застосування солей знімає втому, нервову напругу, стрес, перевтома, безсоння, м'язові і суглобові болі; підвищує тонус, стабілізує життєві процеси, а також сприяє профілактиці і лікуванню багатьох захворювань. Ванни з солями (150-300 г на ванну) дуже ефективні при лікуванні шкірних захворювань: вугрової висипки, псоріазі, екземі, алергіях, а також артритах, ревматизмі, опухання кінцівок, ознобах. Ванни сприяють посиленню кровообігу і поліпшення обміну речовин, заспокоюють нервову систему, очищають шкіру і покращують її зовнішній вигляд і еластичність. За допомогою цієї процедури лікуються простудні захворювання.

Регулярний прийом ванн прискорює процес регенерації клітин, забезпечує швидке засвоєння життєво важливих мінеральних елементів організмом. Регулярність 3-4 рази в тиждень, температура 36-38 ° С.

Солі Мертвого моря можуть бути широко використані для проведення процедур в SPA-центрах. Ці процедури можуть замінити собою лікарські засоби, або посилити їх дію. Застосування загальних ванн з різною концентрацією морської солей Мертвого моря позитивно впливає на обмін речовин, на функцію вегетативної нервової системи.