Каталог товарів

Видалення макіяжу - ефективні засоби для бездоганного очищення шкіри від Нова Маркет

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

1 клік

Dermophisiologique OLEOGEL MAKEUP REMOVER with apricot oil 50 ml (0520)

Немає на складі

1 клік

Dermophisiologique (0715)

Немає на складі

1 клік
200 мл
200 мл (тестер)
50 мл

Juvena Miracle Cleansing Water (76501) bottle

Немає на складі

1 клік
200 мл
100 мл

Clarena 2-Phase Eye Cleanser 200 ml (1741)

Немає на складі

1 клік
100 мл
100 мл (тестер)

Juvena 2Phase Instant Eye MakeUp Remover 100 ml (76123) bottle

Немає на складі

1 клік

Declare Soft Cleansing for Face & Eye Make-up 200 ml (396)

Немає на складі

1 клік

Declare Bi-Phase Sensitive Eye Make-up Remover 100 ml (329)

Немає на складі

Clarena EGF Peptide Gel 200 ml (22521)

Немає на складі

Clarena Diamond & Caviar Micellar Gel 200 ml (1481)

Немає на складі

Clarena Diamond & Caviar Micellar Lotion 200 ml (1483)

Немає на складі

Clarena Mini Set Poison (8'Oils Cleanser 30ml + 60 Seconds Snake Cream 15 ml) (0088)

Немає на складі

Clarena Certus Collagen Emulsion 200 мл (1171)

Немає на складі

Clarena 8'Oils Cleanser 200 ml (2226)

Немає на складі

Clarena Pure Vit C Milk 200 мл (1831)

Видалення макіяжу є важливою частиною щоденного догляду за шкірою обличчя. Від неправильного видалення макіяжу може страждати не тільки шкіра, але і очі. Якщо ви не видаляєте макіяж щоденно, то це може призвести до застоювання пор, появи чорних крапок, запалення шкіри та інших проблем. Ось кілька порад щодо видалення макіяжу:

💄 Використовуйте спеціальні засоби для видалення макіяжу, які підходять для вашого типу шкіри. Наприклад, для сухої шкіри краще використовувати засоби на основі масла, а для жирної шкіри - гелі.

💄 Не робіть надмірних тертя і не натискайте занадто сильно на шкіру під час видалення макіяжу. Це може призвести до появи роздратування та запалення.

💄 Після видалення макіяжу обов'язково вмийте обличчя за допомогою м'якої мочалки та теплої води. Якщо ви маєте чутливу шкіру, то можна використовувати спеціальний засіб для очищення шкіри.

💄 Не забувайте про видалення макіяжу з очей, використовуючи спеціальні засоби, які не шкодять чутливій шкірі під очима.

💄 Не використовуйте одну і ту ж ватну диску або серветку для видалення макіяжу з обличчя та очей. Краще використовувати окремі диски або серветки для кожного зони.

🌟 Важливо пам'ятати, що якість видалення макіяжу залежить від якості засобу для видалення макіяжу, який ви використовуєте. Оберіть засіб, який підходить для вашого типу шкіри та не містить шкідних інгредієнтів. Зверніть увагу на склад засобу та його властивості перед покупкою.

💄 Якщо ви користуєтеся водостійким макіяжем, то краще використовувати спеціальний засіб для видалення водостійкого макіяжу. Він допоможе легко видалити макіяж без зайвих зусиль.

💄 Не забувайте про видалення макіяжу перед сном, щоб дати шкірі обличчя можливість відпочити та відновитися протягом ночі.

🌟 Завжди зберігайте свої засоби для видалення макіяжу в прохолодному та сухому місці, далеко від прямих сонячних променів та джерел тепла.

💄 Не забувайте, що видалення макіяжу - це не тільки процес очищення шкіри, але і процес догляду за шкірою. Вибирайте засоби для видалення макіяжу, які містять корисні інгредієнти, які допоможуть зберегти здоров'я та красу вашої шкіри.

💄 Не забувайте, що правильне видалення макіяжу - це тільки один етап в догляді за шкірою обличчя. Не забувайте про очищення, тонізування та зволоження шкіри, щоб дати їй повну догляд і забезпечити здоровий вигляд.