Системи Зворотного осмосу - нове покоління очищення води для дому та офісу. Фільтрація води в наш час необхідна, коли існує забруднення водойм і погане водо-забезпечення. Фільтрувати воду стало простіше, завдяки системі зворотного осмосу. Вода проходить велика кількість ступенів очищення. У нашому інтернет магазині нова маркет можна купити якісну і нову систему очищення води, при цьому отримати офіційну гарантію на товар і безкоштовну консультацію.

Система зворотного осмосу найчастіше буває п'яти стадийная або п'яти ступінчаста. Але кількість ступенів очищення води можна підібрати окремо. Від цього буде залежати якість очищеної води. Так-же можна додатково поставити біо-керамічний фільтр в якому знаходяться керамічні гранули змінюють структуру води. Якщо ж є бажання пити мінералізовану воду, в цьому випадку ставиться картридж мінералізатор. Основою фільтрації води в системі зворотного осмосу є перші три картриджа механічного очищення.

Механічні картриджі виконують важливу функцію в фільтрації води і підготовки її до подальших очисткам. Перший і третій фільтр завжди йде спінений поліпропілен, другий йде вугільний фільтр, четвертий фільтр - це мембрана, яка очищає до 98% відсотків води і п'ятий фільтр - вугілля з кокосової шкаралупи, шкаралупа прибирає поганий присмак і запах. Перш ніж ставити систему зворотного осмосу під мийку будинку або в офіс, бажано зробити аналіз води, він покаже якість води і її забруднення. Виходячи від результатів аналізу можна підібрати кількість ступенів очищення води. У всіх комплектах назад осмотичних систем є накопичувальний бак для води. Окремо при купівлі товару в інтернет магазині Нова маркет, можна докупити насос до системи зворотного осмосу COC, насос для фільтра необхідний в разі поганого напору води, погане тиск в трубах. Насос накачує воду і фільтру легше фільтрувати. Всі картриджі в зворотний осмос мають високу продуктивність, звичайно багато залежить від якості води. Але і якість фільтрів теж дуже важливе при виборі. Як говориться: скупий платить двічі.

У нашому інтернет магазині NOVA.kiev.ua системи зворотного осмосу і фільтри до них виробляються на офіційних заводах, дається гарантія і якість на товар. Всі матеріали високоміцні, пластмаса зроблена з матеріалу який здатний витримувати високе навантаження, не дає тріщин і не кришиться, товар якісний, а не підробка. У нас в інтернет магазині дуже великий вибір побутових фільтрів для очищення води. Побутовий фільтр типу система зворотного осмосу, представлений в фірмах Аквафильтр (Aquafilter) США, Польща, Китай і Райфіл (Raifil) Південна Корея. При продажу товару можна замовити послугу установки системи. Якщо в нашому магазині Нова київ купити осмос, Ви отримуєте товар швидко і надійно, доставка товару безкоштовна, відправка товару по Києву і по всій Україні. Система зворотного осмосу промислова купити.

Відправка зворотного осмосу систем очищення води по всій Україні з Новою Поштою в місто: Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Мукачево, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми , Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницьк, Чернігів, Чернівці.