Код: 8704

Відгуки: 2
1200грн.
Код: 25158

Відгуки: 0
1553грн.
1440грн.
Код: 25157

Відгуки: 0
1240грн.
1149грн.
Код: 25156

Відгуки: 0
682грн.
632грн.

Ми підкажемо Вам як можна попередити випадання волосся, а так само як Вашому волоссю отримати необхідні вітаміни для волосся за допомогою лікувальної косметики.

Лікувальна косметика для волосся наситить Ваші волосся необхідними вітамінами, для росту і зміцнення волосся. Ефект настільки приголомшливий, що Ваші волосся отримають другий шанс, навіть мертвий волосся може стати живим, якщо правильно підійти до справи. Лікувати волосся необхідно комплексно, інакше помітного ефекту не буде в повній мірі. Лікування волосся можливо в домашніх умовах, це просто! Головне правильно підібрати продукт за типом волосся і призначенням. Тьмяне волосся після фарбування і після хімічних процедур допоможуть відновити спрей лікувальний, Арганова масло (арганії), правильний спосіб застосування. Сухе волосся і посічені можна вилікувати ампулами на основі лікарських трав, це допоможе запаяти і закритий лусочки волоса так щоб він мав здоровий блиск і силу. Проблему випадання волосся так само можна вирішити за допомогою косметики до складу якої входить: кропива, касторове масло, червоний перець, реп'яхову олію, крексепіл, діксідокс, вітаміни E і А. Для жирного волосся необхідні кошти які регулюю виділення шкірного жиру, з шавлією, глиною , ефірними маслами, ламінарією і антісеборейний шампунь.

Кожен бажаючий клієнт жінка і чоловік зможе вибрати для себе своє лікування і відновлення волосся в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами і зі знижкою. Наш маркет Nova постійно проводить акції та розпродажі для вигідних покупок щоб можна було купити косметику лікувальну в Києві і по всій Україні.

Органічна косметика - косметика зроблена тільки з натуральних рослинних компонентів. Органічна косметика не шкодить здоров'ю організму і вирощується спеціально і виключно на екологічно чистих територіях світу. Органічна косметика повинна мати в складі 95% - 100% ОРГАНІЧНИЙ СКЛАД. Якщо органічна косметика має склад менше 70% - ця косметика вважається тільки має або виробленої з органіки. Органічна косметика не повинна мати в своєму складі ніяких барвників і ароматизаторів. Органічна косметика не тестується на тваринах. Упаковка органічної косметики повинна бути біо-розкладається і безпечна для навколишнього середовища.