Каталог товарів

Спрей для волосся "захист 24 години" Guam UPKER URBAN CARE 150 мл

Guam UPKer Urban Care 150 ml (16152)

Артикул: 31092
( 19 )
Немає на складі
В наявності
0 грн
621 грн

Немає на складі

  • Авансовий платіж (100 грн).
  • Доставка Нова Пошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн.
Способи доставки
  • Нова Пошта (самовивіз із відділень)
  • Нова Пошта (кур'єр)
Способи оплати
  • Аванс (100 грн) + готівкою при отриманні
  • Безготівковий переказ
  • Карта МоноБанк
Опис

Спрей легкої текстури, що не містить газ, підходить для всіх типів волосся, у тому числі і для тонкого. Щоденний захист від забруднюючих речовин для всіх типів волосся. Має антиоксидантну та захисну дію, активно діє проти фотостаріння та забруднюючих речовин. Призначений для щоденного захисту від негативного впливу міського смогу. Завдяки наявності UV-фільтрів спрей захищає волосся від фотостаріння. Спрей легкої текстури, що не містить газ, підходить для всіх типів волосся, у тому числі і для тонкого. Протягом дня завдяки особливим активним компонентам з антиоксидантною дією захищає волосся та шкіру голови від негативного впливу зовнішніх забруднюючих факторів, таких як зміг, дрібний пил, зважені частки PM10*.

РМ* – particulate matter є широко поширеним забруднювачем атмосферного повітря, що включає суміш твердих і рідких частинок, що знаходяться в повітрі у зваженому стані, присутній у місцях проживання людей. До найбільш поширених хімічних компонентів РМ відносяться сульфати, нітрати, аміак, інші неорганічні іони, такі як іони натрію, калію, кальцію, магнію та хлорид-іони, органічний та елементарний вуглець, мінерали земної кори, пов'язана частинками вода, метали, у тому числі ванадій, кадмій, мідь, нікель та цинк, та поліциклічні ароматичні вуглеводні (ПАУ). У складі РМ також зустрічаються біологічні компоненти, такі як алергени та мікроорганізми.

Дослідницькі інститути, що займаються вивченням стану волосся, останнім часом все з більшою тривогою відзначають, що атмосферне забруднення і зміг здатні пошкоджувати волосся і провокувати його випадання. Стрижень волосся як губка вбирає у собі всі речовини, які у атмосфері, це забруднення відбувається через зовнішній шар волосся, кутикулу. Волосся вбирає запахи, включаючи дим сигарет, а також дрібний пил, зважені частки PM10, важкі метали і вихлопні гази. Вирішення проблеми виникло в ході дослідження властивостей водоростей, які в комплексі з речовинами, що мають антизабруднювальну дію (anti-pollution), забезпечують повноцінний захист волосся від дії міського смогу.
У зв'язку з новими актуальними проблемами жителів мегаполісів лінія GUAM UPKer збагатилася трьома новими засобами, розробленими для зменшення шкоди, заподіяної волоссю міським смогом, дрібним пилом та зваженими частинками (PM10), а також для захисту від зовнішніх забруднень та фотостаріння.

Спосіб застосування : розпорошіть спрей з відстані 20-30 см на волосся по всій їх довжині, приділяючи увагу кінчикам волосся. Засіб може бути використаний як для мокрого, так і для сухого волосся.

Склад : компоненти anti-pollution (екстракт водорості Undaria Pinnatida – захист та відновлення волосся, гідролізований кератин – відновлення волосся, гідролізована шкірка томату – антиоксидантна дія, нейтралізація вільних радикалів), біологічно сертифікований екстракт ягід чорниці, олія рисових висівків.

Не містить SLES, PEG, PARABEN. Не містить синтетичних барвників. Протестовано зміст нікелю.

Характеристики
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Clarena Silk Touch Thermo Spray 200 ml (33030)

Немає на складі

Швидке замовлення

Hempz (2483-03)

Немає на складі

Швидке замовлення
125 мл (тестер)
30 мл
125 мл

Marlies Moller Volume Boost Styling Spray 125 ml (25684)

Немає на складі

Швидке замовлення
125 мл
125 мл (тестер)

Marlies Moller Curl Activating Spray 125 ml (21263)

Немає на складі

Швидке замовлення
150 мл
150 мл (тестер)

Marlies Moller Luxury Golden Caviar Spray 150 ml (21345)

Немає на складі

Швидке замовлення
125 мл
125 мл (тестер)
30 мл

Marlies Moller Brilliance Colour Seal 125 ml (21014) spray bottle

Ви переглядали