Каталог товарів

Патрон SDS-Quick

Категорії

ПАТРОН SDS-QUICK . Перфоратори Bosch Uneo Maxx. Зовсім недавно на ринку з'явилися дуже компактні, легкі та ергономічні перфоратори. Деякі з них використовують новий тип патрона SDS-Quick. Систему SDS-Quick запровадила на ринок електроінструменту в 2008 році компанія Bosch. Основним завданням було зробити більш універсальний та надійний тип патрона, що відповідає всім вимогам та побажанням користувачів. Ця система кріплення, перш за все, мала підходити компактним і ергономічним перфораторам нового покоління.

ПРИСТРІЙ ПАТРОНА SDS-QUICK . Стандартні хвостовики SDS складаються з поздовжніх канавок (дивіться відповідні статті). Хвостовики серії SDS-Quick замість пазів використовують виступи. Завдяки такій конфігурації знизилася ймовірність провертання свердла в патроні і підвищилася передача моменту, що крутить, від двигуна на насадку.

Такий вигляд має хвостовик SDS-Quick

ВСІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ SDS-QUICK

У цієї системи багато переваг:

• Свердла чудово справляються з ударним свердлінням бетону, каменю та цегли. Вони були спеціально розроблені для таких операцій.
• Універсальність свердел SDS-Quick очевидна: вони відмінно підходять стандартним кулачковим і швидкозатискним патронам.
• Завдяки спеціальній конструкції хвостовики надійно фіксуються у патроні. Тим самим унеможливлюється тертя, а значить, збільшується термін служби самого патрона.
• При високих навантаженнях виключається можливість провертання свердла.
• У патрон SDS-Quick можна легко встановити насадку з шестигранним хвостовиком (1/4 дюйма), тим самим, розширюється область застосування інструменту.
• У патрон SDS-Quick можна легко встановити довгі насадки-біти.

* На даний момент цей тип патрона використовується лише у моделях Bosch Uneo. Але немає сумнівів, що майбутнє за подібними конструктивними знахідками, оскільки інструмент стає дедалі легшим і компактнішим. І дуже важливо зберегти і навіть збільшити до максимуму передатне зусилля у подібних інструментах.

( 31 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*