Каталог товарів

Бібліотекар

Библиотекарь
Статті автора
Методика антицелюлітних обгортань
Методика антицелюлітних обгортань

Методика обгортань і антицелюлітні програми підбираються індивідуально, ефективність застосування косметичних засобів залежить від декількох факторів:

  • Стадія целюліту
  • Гормональний стан організму
  • Хвороби, що супруводжують
  • Наявність фізичних навантажень
  • Спосіб життя і сформовані звички (культура харчування, вміння правильно планувати свій час і вміння відпочивати)
Як працює серцево-судинна система?
Як працює серцево-судинна система?

Артеріальний тиск є однією з найважливіших характеристик роботи серцево-судинної системи нашого організму. Рівень артеріального тиску визначає обсяг крові, що надходить органам тіла. Цифри артеріального тиску та пульсу допомагають оцінити ефективність роботи серцево-судинної системи та визначити деякі порушення у її роботі. У цій статті ми опишемо загальні принципи роботи серцево-судинної системи людини, а також розповімо про те, що такий артеріальний тиск, як він формується і від чого залежить.

Як доглядати за волоссям змішаного типу
Як доглядати за волоссям змішаного типу

Що робити!

Найчастіше жирним біля коріння і сухим на кінчиках стає довге волосся. Волосся змішаного типу грішить тим, що виглядає неохайно, втрачає блиск і об'єм. На кінчиках сильно пушать і розшаровуються. Мити їх доводиться щодня, але навіть найядерніший, пілінговий шампунь не промиває пасма до блиску та свіжості.

Як боротися із гіпертонією?
Як боротися із гіпертонією?

Протиборство хворого на хворобу, мабуть, найголовніший фактор перемоги над гіпертонією. Якщо людина дійсно ставить перед собою мету набуття здоров'я, то спосіб її життя повинен повністю відповідати "Кодексу гіпертоніка":

Різні види лікування артеріальної гіпертонії
Різні види лікування артеріальної гіпертонії

Артеріальна гіпертонія відноситься до групи хвороб, що потребують постійного медичного контролю та тривалого лікування. Найчастіше адекватне лікування артеріальної гіпертонії допомагає значно скоротити ризик виникнення ускладнень хвороби. У той же час відмова від лікування позначається на стані здоров'я пацієнта негативним чином і швидко призводить до виснаження адаптаційних сил організму та розвитку ускладнень хвороби. Існують два основні напрямки лікування гіпертонії: медикаментозне та немедикаментозне лікування.

Ризик артеріальної гіпертонії
Ризик артеріальної гіпертонії

Чим небезпечна артеріальна гіпертонія і як визначити ризик хвороби?

Артеріальна гіпертонія є захворюванням, яке становить реальну загрозу здоров'ю і навіть життю пацієнта. Небезпека гіпертонії (артеріальної гіпертензії) полягає у можливості розвитку небезпечних чи летальних ускладнень цієї хвороби. Ризик артеріальної гіпертонії визначається залежно від певних факторів, що впливають на розвиток хвороби. Визначення ризику артеріальної гіпертонії є важливим моментом діагностики цієї хвороби та допомагає скласти правильний прогноз хвороби та призначити адекватне лікування.

Причини розвитку артеріальної гіпертонії
Причини розвитку артеріальної гіпертонії

Список причин розвитку артеріальної гіпертонії

Подрібнювачі відходів.
Подрібнювачі відходів.

Встановлення

Установка подрібнювача харчових відходів позбавить вас необхідності тримати під раковиною відро для сміття, що призводить до накопичення неприємних запахів. Ви можете викидати залишки їжі прямо в раковину і не турбуватися про те, що труби можуть засмічитися.

Питна ВОДА (установка фільтрації води)
Питна ВОДА (установка фільтрації води)

Підготовка питної води у квартирі.


Якість підготовки питної води насамперед впливає на наше здоров'я. Адже організм людини складається на 70% з води та заощаджувати при покупці фільтра підготовки питної води не варто.

Отже, склад питної води регламентується санітарними нормами України. Гігієнічні вимоги щодо якості води, розфасованої в ємності. Для того, щоб без остраху можна було пити з-під крана воду, існують всілякі фільтри для підготовки питної води (глечики, насадки на кран, багатоступінчасті фільтри і т.д.). Найсучасніші з них – побутові фільтри зворотного осмосу та побутові модулі ультрафільтрації. Всі імениті бренди з розливу пляшкованої води використовують саме ці методи фільтрації.