Каталог товарів

Як назавжди позбутися лупи?

Категорії

Як назавжди позбутися лупи?


1. Знайти причину лупи
Це, безумовно, найважливіший крок у позбавленні лупи, тому що, якщо ви не знаєте, що викликає її, ви не зможете ефективно її лікувати. Найімовірніше, найпростіше визначити корінь проблеми методом усунення, але якщо ви дійсно не знаєте, зверніться до терапевта або дерматолога.

Проблеми з лупою викликані ушкодженням шкіри голови, але вам необхідно зрозуміти, як і чому вона пошкоджена. У цьому може допомогти лікар трихолог. Також якщо ви миєте голову кожен день і у вас лупа, мабуть, ваша шкіра голови занадто суха, що викликає пластівці лупи. Спробуйте мити волосся не так часто, і за допомогою м'якого шампуню зі збалансованим pH.

З іншого боку, якщо ви не часто миєте волосся, ваша лупа буде результатом скупчення мертвих клітин шкіри на шкірі голови та, у більш серйозних випадках, бактеріальної інфекції. Якщо ви рідко миєте волосся і у вас з'являється лупа, збільшуйте об'єм миття і щоразу використовуйте більш глибоке очищення , наприклад, пілінг для шкіри голови.

2. Знайти найкращий засіб від лупи .
Залежно від того, який у вас тип шкіри голови – жирна, суха чи чутлива і схильна до почервоніння – вам потрібно буде придбати продукт для волосся, який трохи відрізняється від звичайного шампуню, який ви використовуєте. Багато людей вважають, що скраб дуже корисний для відлущування та збереження свіжості шкіри голови; інші дотримуються певних формул шампуню. М'які та збалансовані по pH шампуні від Divination Simone De Luxe особливо важливі, якщо у вас сверблячка, а шкіра голови червона та роздратована.

3. Уникати стресів
Стрес може посилити лупу, тому його зменшення, ймовірно, допоможе вам тримати лупу під контролем (поряд з багатьма іншими перевагами). Стрес також може створити порочне коло з появою лупи, тому що багато людей чухають шкіру голови як форму поведінки, що знімає стрес. Якщо ви думаєте, що страждаєте від занепокоєння, зверніться до свого терапевта або ліцензованого спеціаліста в галузі психічного здоров'я.

4. Перегляньте свою дієту
Не рідко, основна причина лупи пов'язана не тільки зі звичайним миттям волосся, але і з тим, що ви вживаєте, зокрема, з тим, що ви їсте недостатньо. Дефіцит вітамінів омега-3, B6 або цинку може призвести до лущення та свербіння шкіри голови; дуже ймовірно, що організм страждає від симптомів, таких як ламкість нігтів і суха або тьмяна шкіра. Якщо це ви, спробуйте збільшити споживання цих поживних речовин за допомогою таких продуктів, як жирна риба, курка, морепродукти та свіжі овочі. Або скуштуйте добавки, бажано після консультації з дієтологом.

( 48 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*