Каталог товарів

Підзорна труба Vanguard Vesta 560A 15-45x60/45 WP + штатив

🔭 Підзорна труба Vanguard Vesta 560A 15-45x60/45 WP 🌿 штатив🔍 Тип: підзорна труба | 🎨 Колір: чорний🔬 Особливості: повнорозмірна, водонепроникна, ударостійка🌟 Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав | 🌈 Покриття лінз: повне багатошарове🔦 Фокусування: маховик на корпусі | 🌺 Тип скла: BAK4🔒 Захист: водонепроникні, газонаповнені🔍 Кратність наближення: 15x-45x | 🌈 Діаметр об'єктива: 60 мм🔷 Фокусна відстань: 8 м | 🚚 Доставка: Безкоштовна від 1000 грн🛡️ Гарантія: 120 міс | 🌍 Країна-виробник: М'янма🔥 Підходить для макроспостереження, полювання, спортивної стрільби, спостереження за птахами

Артикул: 42938
Характеристики
Відгуки
Залишите відгук (натисніть)
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Поки немає відгуків, але Ваш відгук буде першим )
( 47 )
Немає на складі
В наявності
0 грн
13 956 грн

Немає на складі

  • Безкоштовна доставка від 1000 грн.
Способи доставки
  • Нова Пошта (самовивіз із відділень)
  • Нова Пошта (кур'єр)
Способи оплати
  • Післяоплата
  • Оплата частинами MonoBank
  • Оплата кредиткою
  • Безготівковий переказ
  • Visa, Mastercard
  • Google Pay
  • WayForPay
Опис

Серія підзорних труб Vanguard Vesta спочатку задумана, як лінійка легких та компактних оптичних приладів, які досить просто вміщуються навіть у міський рюкзачок. Це оптика не для професійних орнітологів чи чемпіонів зі стрільби. Це підзорні труби для тих, чиє хобі пов'язане зі стріляниною, спостереженнями пейзажів та об'єктів на далеких відстанях. І таких користувачів у Vanguard Vesta є чим здивувати.

І насамперед – це комплектація штативом. У той час як більшість навіть відомих виробників комплектують свої труби недорогими однотипними штативами з регулюванням в одній площині, підзорна труба Vanguard Vesta 560A 15-45x60/45 WP має преміальний двосекційний настільний штатив Vanguard VS-82 з висувною штангою. 2D головка штатива регулюється по двох осях, має стандартне різьблення чверть дюйма і пружний стопор для надійності кріплення. Завдяки цьому підзорна труба відразу ж готова до використання і відмінно підходить як контролю мішеней і точності стрільби, так спостережень пейзажів з капота автомобіля. Зручно те, що штатив компактно розміщений у загальному чохлі із підзорною трубою.

Що ж до оптичних параметрів, то тут підзорні труби Vanguard Vesta також на висоті. Призма виготовлена з високоякісного скла BAK4, на всі оптичні поверхні нанесено багатошарове просвітлення MultiGuard® Coatings . Мінімальна дистанція фокусування становить лише 5 метрів. Труби захищені від проникнення вологи та внутрішнього конденсату. А корпус виконаний із міцного та легкого алюмінієвого сплаву, який одягнений у захисне гумове покриття.

MultiGuard® Coatings . При проходженні світла через кожну оптичну поверхню лінзи без покриття відбивається 4% світлового потоку. Багатошарове покриття, що просвітлює, підвищує світлопропускну здатність до 99,5%. Як результат, чотиришарове покриття, що просвітлює MultiGuard® Coatings , нанесене на кожну оптичну поверхню, забезпечує високий рівень світлопропускання оптичної системи і неперевершену натуральну кольоропередачу.

BAK4 Prism . Значні втрати світла відбуваються в обертовій призменній системі незалежно від її конструкції. Застосування оптичного скла BAK4 (баритовий крон) з більш високим показником заломлення дозволить мінімізувати втрати світла і значною мірою уникнути віньєтування (урізання світлового пучка по краях лінз окуляра).

Waterproof & fogproof. Дана підзорна труба має водозахист за класом IPX7 та захист від утворення внутрішнього конденсату. Корпус герметизований каучуковим ущільнюючим O-кільцем, що дозволяє трубі перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішніх порожнин корпусу повітря та пари води витіснені азотом N2, який не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур.

Aluminium Alloy Body. Сплави з урахуванням алюмінію досить міцні і навіть легкі. Алюмінієві корпуси підзорних труб на 200% міцніше полікарбонату, що традиційно використовується, а по співвідношенню міцності на одиницю ваги не поступаються сталі. Твердість використовуваних металів алюмінію достатня, щоб при падінні бінокля з висоти 1-2 метрів на корпусі не залишилося значних видимих пошкоджень. Після обробки алюміній має дуже естетичну зовнішню поверхню, завдяки чому корпуси підзорних труб з алюмінію найчастіше лише частково покривають гумовим захисним покриттям, застосовуючи замість гумової оболонки захисне анодування та фарбування.

Tripod mountable. У поодиноких випадках підзорні труби використовуються для спостереження без штатива. Як правило, це труби з прямим окулярним вузлом. Великі збільшення, тривалі спостереження, зйомка на камеру або смартфон за допомогою труби, особливо окулярний вузол під кутом 45º, вимагають стабільного положення труби. Дана модель має хомут з кріпленням на штатив зі стандартним різьбленням 1/4 - 20 UNC. Можливе використання штативів без швидкознімної планки.

 

Оптичні характеристики:

  • Збільшення: 15x - 45x;
  • Діаметр об'єктива, мм: 60;
  • Розмір вихідної зіниці, мм: 4.0 – 1.33;
  • Винос вихідної зіниці, мм: 21.0;
  • Світлосила: 16.0 – 1.77;
  • Фактор сутінків: 30.0 – 51.96;
  • Мінімальна відстань фокусування, м: 8;
  • Поле зору м/1000 м: 35 - 21;
  • Кутове поле зору, °: 2.0 – 1.2;

 

Конструктивні особливості:

  • Оптичний вузол: під кутом 45 º;
  • Оптична конструкція: обертаюча призма Roof;
  • Лінзи: ахроматичні з повним багатошаровим просвітленням MultiGuard Coatings (Fully Multi coated);
  • Призми: BAK4;
  • Водостійкість: 100% водонепроникний корпус;
  • Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом;
  • Фокусування: маховик на корпусі в центральному положенні;
  • Зумування: кільцем на окулярі;
  • Корпус: із алюмінієвого сплаву з профільованим протиковзким гумовим покриттям;
  • Складне оправлення окуляра типу Fold-Down;
  • Захисна бленда: перешкоджає попаданню дощових крапель та сонячних відблисків на об'єктив;
  • Корпус повертається в хомуті кріплення штативу на 360 º для встановлення зручного кута спостереження;
  • Можливість кріплення на стандартний штатив з різьбленням 1/4 – 20 UNC;

Комплектація:

  • Підзорна труба: колір корпусу – чорний;
  • Преміальний настільний двосекційний штатив Vanguard VS-82;
  • Захисні кришки окуляра та об'єктива;
  • М'який нейлоновий чохол на замку для зберігання та транспортування;
  • Серветка з мікрофібри для протирання оптики;

Габаритні розміри:

  • Розміри без упакування, мм: 340x170х78;
  • Розміри в упаковці, мм: 355х200х120;
  • Висота штатива, мм: 250;
  • Вага без упакування, кг: 1.293;
  • Вага в упаковці кг: 2.31;
  • Вага штатива, кг: 0.41;

 

Термін гарантії: 10 років.

Виробник Vanguard.

Рекомендовані товари

Немає на складі

  • Можливість кріплення штативного адаптера: +
  • Варіанти розмірів: 38.2x18.2х10
  • Колір: оливковий
  • Різновид: для астрономії
  • Тип: підзорна труба

🔭 Підзорна труба Vanguard Endeavor XF 80A 20-60x80/45 WP з повнорозмірним корпусом з магнієвого сплаву. 🌟 Повне багатошарове просвітлююче покриття лінз для чікого зображення. 💧 Водонепроникна, газонаповнена тадаростійка - ідеальний вибір для будь-яких умов! 🦅 Для спостереження за птахами, полювання та багато іншого. 🌍 Компактний розмір 38.2x18.2х10 та оливковий колір. 🚚 Безкоштовна доставка від 1000 грн. 🔍 Підсилення від 20х до 60х, діаметр об'єктива 80 мм. 🌈 Оптична якість BAK4 з фазокоригуючим покриттям призм. 🤩 Стійкий до сутінків та маховик для точного фокусування. 🇨🇳 Китайський виробник. 💯 Гарантія 120 міс. 🌟 #підзорнатруба #видовищнеспостереження #відміннілинзи #природязнайдешближче

Немає на складі

  • Розміри: 271x165x77 мм
  • Колір: чорний
  • Призначення: Для полювання
  • Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав
  • Додатково: ультракомпактний настільний штатив з регулюванням по висоті в комплекті

DAS301023

Немає на складі

  • Розміри: 429 x 172 х 102 мм
  • Колір: оливковий
  • Тип: підзорна труба
  • Призначення: Астрономія
  • Матеріал корпусу: полікарбонат

DAS301583

Немає на складі

  • Розміри: 343x114x79 мм
  • Колір: оливковий
  • Тип: підзорна труба
  • Призначення: Астрономія
  • Матеріал корпусу: магнієвий сплав

DAS301762

Немає на складі

  • Варіанти розмірів: 343х186х77 мм
  • Колір: темно-зелений
  • Різновид: для астрономії
  • Матеріал: карбон
  • Тип: підзорна труба

DAS301492

Немає на складі

  • Розміри: 343x114x79 мм
  • Колір: оливковий
  • Призначення: Астрономія
  • Матеріал корпусу: магнієвий сплав
  • Захист: абразивостійкі

DAS301582

Немає на складі

  • Розміри: 343x185х79мм
  • Колір: оливковий
  • Матеріал: магнієвий сплав
  • Тип: підзорна труба
  • Вага, кг: 1,3

🔭⚙️ Підзорна труба Athlon Ares G2 UHD 15-45x65/45 (312005) - ідеальний компаньйон для астрономії, фотозйомки, полювання та спостережень за природою 🌌🦌 Виготовлена з магнієвого сплаву, водонепроникна та ударостійка 💧🔫 Найвища якість зображення завдяки повному багатошаровому просвітлюючому покриттю 🌈👀 Збільшення від 15x до 45x для детальних наближень 🔍🌟 Комплектація: кришки на лінзи, польовий чохол та серветка для догляду за оптикою 🎁🔍 Атмосферозахищеність та заповнення аргоном для надійності і якості обсервацій 💪🔭 Роби неймовірні знімки та допомагай захищати природу 📸🌿 Діаметр вихідної зіниці: 4.33 - 1.44 мм 🌀🌌 Призма: Roof BAK4 🏞️🔭 Покращ свої спостереження з Athlon Ares G2 UHD! 🔍🌠

Немає на складі

  • Розміри: 343x185х79мм
  • Колір: оливковий
  • Матеріал: магнієвий сплав
  • Тип: підзорна труба
  • Вага, кг: 1,3

🔭 Дивовижна підзорна труба Athlon Ares G2 UHD 22x65/45 Ranging Reticle (312005RT) з водонепроникною конструкцією та заповненням аргоном Ar! 🌧️🔒 Ідеальний вибір для полювання, спортивної стрільби та спостереження за птахами. 🦅🎯 Повне багатошарове просвітлююче покриття, ударостійка конструкція та кришка об'єктива у комплекті. 🎁💪 Стійка до абразії, готова підкорити будь-які умови! 🌌🔍 #Астрономія #Полювання #Оптика

Немає на складі

  • Розміри: 345 x 180 х 80 мм
  • Колір: сірий
  • Тип: підзорна труба
  • Призначення: Відеозйомка
  • Матеріал корпусу: магнієвий сплав

DAS301041

Немає на складі

  • Варіанти розмірів: 345x180х97 мм
  • Колір: сірий
  • Різновид: для астрономії
  • Матеріал: магнієвий сплав
  • Тип: підзорна труба

DAS301042

Ви переглядали