Каталог товарів

🍹 Блендери та подрібнювачі - Створюйте смачні страви та напої легко та швидко! 🥗🍹 блендер, регулюється натисканням

Сортувати по:
Фільтр
Артикул: 55070
0 грн
4 499 грн

Немає на складі

замовити в 1 клік

Ручний блендер серії MultiQuick 7. Максимальна потужність моторного блоку: 1000 Вт. Кількість швидкостей: регульоване. Колір: чорний/металік. У комплектацію входить: моторний блок з системою EasyClick Plus і технологією SmartSpeed (Type: HB701AI); металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією ActiveBlade, PowerBell Plus і SplashControl; насадка кухонний комбайн на 1,5 л (Type: FP) з додатковими насадками: металевий ніж для подрібнення, пластиковий ніж для замісу тіста, терка-шинковка, дрібна терка, велика терка; вінчик для збивання і перемішування; мірний стаканчик з чіткою мірною шкалою на 600 мл.

Артикул: 55068
0 грн
2 499 грн

Немає на складі

замовити в 1 клік

Ручний блендер серії MultiQuick 7. Максимальна потужність моторного блоку: 1000 Вт. Кількість швидкостей: регульоване. Колір: білий/металік. У комплектацію входить: моторний блок з системою EasyClick Plus і технологією SmartSpeed (Type: HB701AI); металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією PowerBell VPlus і SplashControl; насадка подрібнювач на 350 мл (Type: НС); мірний стаканчик з чіткою мірною шкалою на 600 мл.

Немає на складі

замовити в 1 клік

Якщо ви готуєте багато і часто, що не рідкість у великій сім'ї, значить, напевно сильно втомлюєтеся, навіть якщо кулінарія та кухонні клопоти для вас на радість. Втоми не уникнути, якщо, звичайно, ви не купили ручний блендер KitchenAid 5KHBV83EDG. Він «візьме на себе» найтяжчі операції і дозволить підійти до готування як до мистецтва, а не до обов'язкової рутини. Цим компактним і легким (940 гр.) блендером можна керувати буквально утримуючи прилад однією рукою! Створюйте свої кулінарні шедеври, озброївшись сучасною технікою – якісною та функціональною.

KitchenAid 5KHBV83EDG незамінний у ситуаціях, коли потрібно готувати терміново. Наприклад, сніданок перед виходом працювати чи легкий ланч посеред дня. Ці завдання цілком традиційні для занурюваного блендера, але дана модель може бути набагато більшою, оскільки оснащується змінними насадками. У базовій комплектації ви отримаєте стандартний дволопатевий ніж, закритий подрібнювач із мірними шкалами на стінках (відмінно підходить для подрібнення спецій та приготування соусів), вінчик для збивання кремів та пюре, пластикову 1 л. мірну чашу з рукояткою кришкою та шкалами.

Прилад оснащується захисним кожухом для запобігання пошкодженню антипригарного покриття посуду. Таким чином, простий блендер виявляється зовсім не таким простим, як може здатися на перший погляд.

Найважливішою особливістю приладу є оригінальна система контролю потужності. Тут немає звичних важелів та кнопок. Швидкість обертання насадок змінюється від 8250 до 11600 об/хв. стиском рукоятки. Чим сильніше стискаєте, тим швидше обертаються леза. Ця інноваційна схема, з самого початку доволі незвична. Однак, саме вона дає винятковий контроль під час обробки будь-яких продуктів. Швидко освоївшись, ви вже не зможете від неї відмовитись! Споживана потужність вкладається лише у 180 Ватт.

 

Немає на складі

замовити в 1 клік

Немає на складі

замовити в 1 клік

Немає на складі

замовити в 1 клік

Немає на складі

замовити в 1 клік
00000022773

Немає на складі

замовити в 1 клік
00000022783

Немає на складі

замовити в 1 клік
00000022776

Немає на складі

замовити в 1 клік
00000022775

Немає на складі

замовити в 1 клік
00000022778
Артикул: 55071
0 грн
3 499 грн

Немає на складі

Блендер серії MultiQuick 9. Максимальна потужність моторного блоку 1200 Вт. Кількість швидкостей: регульоване. Колір: чорний / металік. У комплектацію входить:
моторний блок з системою EasyClick Plus і технологією SmartSpeed (Type HB 901 A); металева Блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією ActiveBlade, PowerBell Plus і SplashControl; насадка подрібнювач на 0,5 л з додатковим ножем для колки льоду; вінчик для збивання і перемішування;
мірний стаканчик з чіткою мірною шкалою на 600 мл.

Артикул: 55069
0 грн
3 799 грн

Немає на складі

Ручний блендер серії MultiQuick 7. Максимальна потужність моторного блоку: 1000 Вт. Кількість швидкостей: регульоване. Колір: чорний/металік. У комплектацію входить: моторний блок з системою EasyClick Plus і технологією SmartSpeed (Type: HB701AI); металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією ActiveBlade, PowerBell Plus і SplashControl; насадка подрібнювач на 1,25 л з додатковим ножем для подрібнення льоду (Type: BC); насадка подрібнювач на 350 мл (Type: НС); вінчик для збивання і перемішування; мірний стаканчик з чіткою мірною шкалою на 600 мл.