Кондиціонер для усіх типів волосся не змивається поліруючий Guam UPKer Leave In Conditioner 150 мл
Guam UPKer 150 ml (86066)
- Всі товари бренду:
- Країна-виробник товару:Італія
- Доставка:Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Особливості:
- Об'єм:
- Лінія:
- Призначення:
- Вік:
- Зона використання:
- Тип шкіри:
- Засіб:
- Тип волосся:
Розібрати плюси і мінуси товару використовуючи ШІ
- Нова Пошта (самовивіз із відділень)
- Нова Пошта (кур'єр)
- Накладенний платіж
- Покупка Частинами MonoBank
- Оплата частинами
- Google Pay
- Оплата на IBAN
- RozetkaPay
- WayForPay
- Післяплата + аванс
- Оплата по QR коду
- Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
Спрей, що не вимагає змивання, має дію кондиціонера та відновлює натуральний блиск волосся. Волосся стає м'яким, слухняним до розчісування і сяючим. Спрей із помповим розпилювачем. Не потребує змивання. Для всіх типів волосся. Наноситься на вологе волосся для забезпечення легкості розчісування та пом'якшення. Застосовується на сухе волосся для відновлення натурального блиску та яскравості кольору волосся. Засіб збагачений протеїнами пшениці та сої, екстрактами морських водоростей для тонізуючої та зміцнюючої дії.
Не містить PEG – PARABEN.
Протестовано зміст нікелю.
Ідеальні засоби для жінок та чоловіків. Проти випадання волосся, лупи та жирного волосся GUAM UPKER допомагає підтримувати волосся здоровим, зміцнює структуру волосяного стрижня.
Спосіб застосування: Може застосовуватися як на сухе, так і на вологе волосся. Розпорошити засіб на волосся з відстані 20-30 см по всій довжині і на кінчики волосся.
Активні інгредієнти: протеїни пшениці та сої, екстракти водорості UNDARIA PINNATIFIDA, водоростей фукус та ламінарія, кератин.