Каталог товарів

Falcon Eye

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

DAS301526

Немає на складі

DAS301517

Немає на складі

DAS301516

Немає на складі

DAS301515

Немає на складі

DAS301514

Немає на складі

DAS301513

Falcon Eye – яскрава відповідь зростаючому попиту користувачів на високоякісні, але недорогі портативні джерела освітлення, такі як світлодіодні налобні ліхтарі, ручні тактичні ліхтарі, велосипедні фари дальньої дії, ліхтарі для кемпінгу, потужні прожектори та ліхтарі для майстерень.

Ліхтарі Falcon Eye – чудова пропозиція для активних людей, велосипедистів, бігунів, мисливців, любителів гірського туризму та мандрівників, а також для будівельних бригад, автослюсарів, і, навіть, до представників екстрених служб. У збалансованій лінійці продукції Falcon Eye зможе підібрати необхідну модель кожен, кому потрібне ідеальне джерело світла за доступною ціною для реалізації своїх захоплень або повсякденних обов'язків.

Ліхтарі Falcon Eye не здивують широким набором режимів, мультифункціональністю, новітніми моделями світлодіодів, або сертифікатами відповідності спеціалізованим умовам використання. Однак порадують наявністю всіх необхідних базових функцій, надійністю, простотою керування та стандартними елементами живлення.

Саме з урахуванням актуальних потреб користувачів польська компанія Mactronic, лідер в індустрії портативного освітлення, створила Falcon Eye — бренд, який ставить на чільне місце не товщину гаманця, а пригодницький дух і невід'ємну потребу кожного користувача в застосуванні портативного джерела світла.