Каталог товарів

Waste King

Сортувати по:
Фільтр
Артикул: 10974
0 грн
300 грн

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Артикул: 15074
0 грн
399 грн

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Подрібнювач харчових відходів чи диспозер, диспоузер з'явився США 1927 року. З 50-х років ХХ століття диспозер чи диспоузер став звичним побутовим приладом для багатьох американських будинків. Нині купити подрібнювач харчових відходів можна і в Україні.

ПЕРЕЙТИ ДО ПОКУПКИ ПОМАЛЬНИКА ХАРЧОВИХ ВІДХОДІВ

Подрібнювач харчових відходів Waste King – це електропобутовий прилад, який забезпечує ще один рівень зручності на кухні сучасного будинку. Диспозер (диспоузер) встановлюється практично під будь-яким миттям (у тому числі металевим та гранітним) і легко дробить харчові відходи на дрібні частинки, які легко змиваються в каналізацію холодною водою. Подрібнювачі кухонні гарантують безпеку при їх використанні, так як не мають ножів або гострих лез. Подрібнювач побутових відходів влаштований таким чином, що дозволяє позбутися практично будь-яких органічних відходів, включаючи дрібні кістки, горіхову, яєчну шкаралупу, чай, каву та багато іншого.
Таким чином, подрібнювачі харчових відходів дозволяють прямо з миття відправити у каналізацію майже всі харчові відходи. Використовуючи кухонний подрібнювач відходів, Ви позбавитеся залишків їжі, що протікають пакетів зі сміттям, і, як наслідок, мух і комах.
Диспозер (диспоузер) Waste King не впливає на функціонування септика. Також подрібнювачі харчових відходів не створюють проблем для систем каналізації. Саме кухонні подрібнювачі гарантують відсутність неприємних ароматів на кухні, а обсяг сміття відразу ж зменшується в 2-3 рази. Наразі подрібнювачі побутових відходів встановлені більш ніж у половині домогосподарств США.

Перед тим як купити диспозер (диспоузер), варто переконатися, що діаметр отвору мийки становить не менше 88 мм. Також, щоб підключити подрібнювач відходів, потрібна розетка на 220 В із заземленням. Для того щоб подрібнювач побутових відходів нормально функціонував, рекомендується використовувати тільки гладкостінні, не гофровані труби. Встановити подрібнювач харчових відходів можна самостійно, оскільки кожен диспозер Waste King комплектується докладною інструкцією. Але все ж таки ми рекомендуємо встановлювати подрібнювачі відходів за допомогою фахівців нашого сервісного центру. Очистити диспозер (диспоузер) можна за допомогою спеціальних засобів, які також можна купити на disposer.kiev.ua, або подрібненням лимона та льоду. Крім того, ми пропонуємо укомплектувати подрібнювач харчових відходів спеціальними лопатками для зручності видалення відходів. Також лопатка вбереже столові прилади від попадання до подрібнювача побутових відходів.

Вибрати та купити подрібнювач за гарною ціною, отримати консультацію та грамотно встановити подрібнювач харчових відходів можна на сайті nova.kiev.ua. Ми пропонуємо подрібнювачі побутових відходів виробництва американської компанії Waste King – одного із лідерів ринку США. Подрібнювачі харчових відходів Waste King неодноразово ставали переможцями порівняльних тестів різних видань, таких як Consumer Reports.
Подрібнювачі харчових відходів Waste King розроблені з урахуванням строгих стандартів електробезпеки. Використання пневматичної кнопки, яка включає/вимикає подрібнювач відходів, дає можливість керувати ним мокрими руками, не побоюючись ураження електрострумом. Подрібнювачі харчових відходів Waste King розроблені в США, з урахуванням вимог щодо надійності, якості роботи та екологічності приладу, що гарантує тривалий термін служби приладу. Крім того, подрібнювачі харчових відходів Waste King, які ми пропонуємо, адаптовані для ринку Європи, тому відповідають вимогам більшості стандартів Євросоюзу.

На нашому сайті можна не тільки купити диспозер Waste King, але й замовити доставку та кваліфіковану установку. Також ми надаємо на всі подрібнювачі харчових відходів, що куплені у нас, гарантію від 24 місяців. Ми робимо все для того, щоб купити подрібнювачі харчових відходів у нас було легко та приємно.