Каталог товарів

Вибір сантехніки. Частина друга.

Категорії

Сантехніка. Складний вибір. Частина друга.

Унітаз – це незамінний предмет, який останнім часом виконує не лише утилітарну функцію, а й дизайнерську. Унітазу зазвичай виділяється найменша ділянка кімнати. Важливими параметрами для унітазу є ширина, довжина та висота. Всі ці параметри повинні відповідати всім членам сім'ї. Останнім часом з'явилися унітази з безшумним спуском, плавним опусканням сидіння та навіть із вбудованою електронікою. Великою популярністю користуються підвісні моделі унітазів, які мають оригінальний дизайн та займають менше місця. Однак такі унітази вимагають спеціальної інсталяції та професійного підходу.

Біде раніше вважалося розкішшю та додатковим аксесуаром. Зараз, цей пристрій у багатьох будинках став незамінним. Біде зручно використовувати не лише за його прямим призначенням, але й для всіляких гігієнічних потреб, наприклад, у процесі збирання.
Біде також може бути підвісним або підлоговим. Підвісне біде візуально займає менше місця і виглядає сучасніше.


Нові сантехнічні установки стали невід'ємними деталями сучасного ремонту. Завдяки цим інноваційним комплексам всі комунікації залишаються прихованими та забезпечують надійність у встановленні різного підвісного обладнання.

Гідромасажні ванни - це розкіш, зручність, комфорт. Гідромасажні ванни дозволяють Вам влаштовувати собі оздоровлюючі та розслаблюючі водні процедури вдома. Залежно від комплектації гідромасажна ванна може включати сауну, ароматерапію, гідромасаж та різні види душових процедур. Багато моделей гідромасажних ванн обладнуються красивим підсвічуванням та різними елементами електроніки (радіо, телефон і навіть інтернет). Різновидів гідромасажних ванн дуже багато: від економічних до престижних і люксів.
Великі компанії завжди мають у своєму розпорядженні широкий спектр сантехнічного обладнання. Крім того, такі компанії завжди мають компетентних працівників, які допоможуть Вам вибрати сантехніку, що відповідає всім Вашим вимогам.

( 35 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*