Каталог товарів

Вибір сантехніки Частина перша.

Категорії

Сантехніка. Складний вибір. Частина перша.

У сучасному світі сантехніка займає чи не перше місце у списку ремонтних робіт.
Ванна кімната – це не тільки місце виконання гігієнічних процедур, а й місце усамітнення. Тому для багатьох дизайн та зручність у ванній кімнаті відіграє важливу роль.
Ми намагаємося об'єднати зручність, раціональність використання простору, ціну, якість та красу в одне ціле, тому що від цих факторів залежить довговічність використання сантехніки, та отримання задоволення від проведення часу у цьому маленькому (найчастіше) просторі.

Отже, ванна. Ванна є найбільш традиційним предметом ванної кімнати. На сучасному ринку асортимент ванних настільки багатий, що можна витратити багато часу на її вибір. Однак досить просто знати деякі особливості при виборі.
Чавунна класична ванна досі займає лідируюче місце за стійкістю, довговічністю та підтримкою температури. Мінусом чавунної ванни є її громіздкість та масивність.
Сталева ванна набагато легша і менша за чавунну, проте, дуже швидко остигає.
Акрилова ванна - сучасна ванна, яка може бути будь-якої форми, будь-якого кольору та розміру. Крім того, акрилові ванни можуть забезпечуватись гідромасажним обладнанням. Мінусом акрилової ванни є її чутливість. Вона вимагає дбайливого відношення без застосування будь-яких агресивних та абразивних речовин.

Душ є в будь-якій ванній кімнаті. У Вас може не бути ванною, але від душу Ви навряд чи відмовитеся.
Ринок рясніє величезним розмаїттям душ. Вони можуть відрізнятися як конструкцією (гнучкі на шлангу, верхні нерухомі або стінні нерухомі). Багато хто воліє придбати душову систему, ніж встановлювати цілу душову кабіну. По-перше, це обходиться набагато дешевше, по-друге, наявність душу не виключає можливості наявності ванної кімнати, що в умовах стандартної ванної кімнати найчастіше є безальтернативним вибором.

Змішувач регулює температуру води, а останнім часом ще й бере участь у дизайні ванної кімнати. Крім того, змішувач найбільше сантехнічного обладнання піддається навантаженню. Тому до вибору змішувачів варто підійти з усією серйозністю. Якщо правильно підібрати змішувач, він прослужить Вам довгі роки і не вимагатиме виклику сантехніка. Сучасні змішувачі радують своїм розкішним дизайном на будь-який смак.

Раковини зайняли провідне місце у ванній кімнаті, завдяки своїй простій, але зручній конструкції. Одного разу раковини стали зникати з ванних кімнат, з міркувань економії місця, але незабаром туди повернулися. Мити руки і вмиватися набагато зручніше, їм над ванною. Раковини також рясніють різноманітністю форм та дизайнів. Як і ванни, раковини можуть бути виготовлені з різних матеріалів.
Вибір завжди залишається за Вами. Але в будь-якому випадку, Ви завжди зможете проконсультуватися зі спеціалістами щодо будь-якого елементу сантехніки та вибрати оптимальний для Вас «букет» ціни, якості та дизайну.

У наступній статті ми розповімо про унітази, біду та інші елементи сантехнічного світу.

( 84 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*