Каталог товарів

Водоочисники під мийку

Категорії

Проточні фільтри очищення води Raifil, Aquafilter

Очищення води відіграє велику роль для здоров'я людини, тому що чистота води для пиття, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. І якщо ми хочемо вберегти наш організм від впливу домішок, що знаходяться у воді, фільтри очищення води допоможуть нам зберегти наше здоров'я.

Стаціонарні фільтри очищення води встановлюються під миття з виведенням окремого крана - комфортне та витончене рішення. Подібні фільтри призначені для очищення водопровідної води до стану питної. У таких фільтрах використовується комплект змінних картриджів, які необхідно міняти після того, як буде вироблено ресурс картриджа. Вони чудово очищають від активного хлору, органічних та хлорорганічних сполук, токсичних металів, інших шкідливих здоров'ю речовин. Усуває неприємні запахи та присмаки.

Двоступінчасті фільтри очищення води

Найбільш популярні ті моделі двоступінчастих замовити фільтрів очищення води , які встановлюються під раковиною. Зазвичай, у таких фільтрах, у 1-ій колбі встановлений картридж, що очищає водопровідну воду від механічних домішок розміром від 5 до 10-30 мікрон, у 2-ій колбі встановлений фільтруючий елемент на основі гранульованого активованого вугілля, який видаляє хлор, органічні сполуки та пестициди.

Середній ресурс картриджів:
1-й картридж (механічного очищення) залежно від хутра. забруднень, ресурс від 1 до 6 місяців;
2-й картридж (активоване вугілля), ресурс приблизно 12000-20000 літрів.
Продуктивність (в середньому): 2-3 л/хв

  Триступінчасті фільтри очищення води

Триступінчасті фільтри для очищення води призначені для доочищення водопровідної води до питної води.

1-й картридж (1-й ступінь очищення) - звані осадові картриджі. Призначені для механічного очищення води від нерозчинних частинок (мул, пісок, іржа та ін.) застосовуються в магістральних та побутових стаціонарних фільтрах.
2-й картридж (2-й ступінь очищення) - очищення активованим вугіллям від хлору та хлорорганічних сполук. У сучасних фільтрах такого типу другий картридж виконаний із спеціального іонообмінного матеріалу. Призначений для комплексного очищення води від механічних частинок та шкідливих домішок (надлишкових солей жорсткості, заліза, важких металів, хлору, органіки та ін.). Затримує бактерії та віруси. Активне срібло у складі матеріалу пригнічує їхнє розмноження.

3-й картридж (3-й ступінь очищення) - пом'якшення води, видалення солей жорсткості, поліпшення кольору, смаку та запаху води. Ресурс пом'якшувального (іонообмінного) картриджа досить невеликий, десь від 200 до 700 літрів води залежно від жорсткості вихідної води.

Крім вищенаведеної моделі фільтра очищення води , зустрічаються 3-ступінчасті фільтри з 2 колбами, в таких фільтрах в 1-ій колбі розташований картридж виконує 2 стадії очищення (механічне очищення + очищення активованим вугіллям), 2-й картридж як і в 3-х Колбова система 3-й ступінь - є як правило пом'якшуючим.
Середній ресурс картриджів: триколбового фільтра (з пом'якшуючим картриджем)
1-й картридж (механічної очистки) залежно від механічних забруднень, приблизно від 1 до 6 місяців;
2-й картридж (активоване вугілля), ресурс близько 12000-20000 літрів;
3-й картридж (пом'якшуючий картридж - іонообмінна смола), ресурс приблизно 200-700 літрів.
Продуктивність (в середньому): 2-3 л/хв.

( 73 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*