Каталог товарів

Варикозне розширення вен

Категорії

Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен (спрощено варикоз) - патологічний процес, що часто зустрічається, ураження вен (судин, що несуть кров до серця), для якого характерне збільшення діаметра просвіту, витончення «вузлів» - аневризмоподібних локальних розширень.

У вузькому сенсі термін «варикозне розширення вен» може означати самостійне захворювання (варикозне розширення вен нижніх кінцівок), що виникає у поєднанні з іншими захворюваннями вен або є їх наслідком. Часто спостерігається прогресуючий перебіг, зміна у підшкірних венах, шкірі, м'язах та кістках.

Візуально характеризується варикозне розширення вен нижніх кінцівок наявністю розширених вен на стопі, гомілки та стегні.

Це захворювання, у якому стінка підшкірних вен втрачає еластичність. В результаті судини розтягуються, на окремих ділянках з'являються вузлові розширення, які дали назву цієї хвороби (Varix латиною означає «вузол»).

Це має знати кожен

Що таке лікувальний компресійний трикотаж? Навіщо він потрібний?

Коли лікар призначає Вам лікувальний компресійний трикотаж, часто виникає питання - як не помилитися з вибором? Адже далеко не всі гольфи, панчохи, колготки, які продаються в аптеках, є ефективними при захворюваннях вен. Як вибрати дійсно правильно лікувальні вироби?

Важливо розрізняти лікувальний та профілактичний компресійний трикотаж.

Профілактичний трикотаж створює невеликий (не більше 18мм рт. ст. на рівні кісточок) тиск і служить для профілактики явищ венозної недостатності у людей, які за своєю діяльністю змушені довго перебувати у вертикальному положенні або положенні сидячи. Маркується в «денах», що характеризує щільність тканини і не має жодного відношення до компресії. Розмір виробу підбирається за зростанням (розміром взуття) і вагою.

Лікувальний трикотаж забезпечує більш високий рівень фізіологічно розподіленого тиску (від 18 до 49 і більше мм рт.ст. на рівні кісточок). При цьому тиск, обумовлений класом компресії, розподіляється таким чином: 100% на рівні кісточок, 70% - на рівні коліна, 40% - на рівні стегна. Розмір виробу підбирається за індивідуальними анатомічними мірками (для цього необхідно провести вимірювання кіл ноги на декількох рівнях). За допомогою лікувального трикотажу досягається збільшення швидкості венозного кровотоку, усувається венозний застій, набряк та запобігає утворенню тромбів.

( 62 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*