Чаша для мультиварок Redmond RB - C515F
  • Чаша для мультиварок Redmond RB - C515F
  • Чаша для мультиварок Redmond RB - C515F 0
  • Чаша для мультиварок Redmond RB - C515F 1

Чаша для мультиварок Redmond RB - C515F

Немає в наявності

Відгуки: 0
Redmond
Код: 17387

Серія : RB-C

Об'єм : 5 л

Підходить до моделей : CBF390S, CBF391S, FM91, FM230

Країна : Китай

Чаша з керамічним покриттям для мультиварінь c функцією MasterFry  REDMOND RB-C515F – новітній екологічний кухонний аксесуар, що відрізняється спеціально розробленим зносостійким і наднадійним антипригарним матеріалом чаші – керамікою Ceralon (Швейцарія), що має видатні теплопровідні характеристики.

Чаша C515F виділяється ще однією помітною перевагою у вигляді легких жароміцних ручок, що абсолютно виключають будь-яку можливість обпектися. Ручки з високотехнологічного і безпечного пластика гарантують комфортне і швидке витягання місткості з мультиваріння. До очевидних плюсів відносяться великий об'єм (5 л) і внутрішня мірна шкала. Чаша застосовна для трьох моделей мультиварінь з функцією підйомного нагрівального елементу (ТЭНа): FM91, FM230, CBF390S.

C515F відкриває можливості для бездоганного жаріння, варіння і гасіння всіляких досліджень майже без висококалорійної олії, тим самим забезпечуючи повноту натурального смаку і максимальну користь блюд. Сучасне покриття чаші захистить від пригорання і подарує рівномірне, досконале приготування їжі. Місткість можна також успішно використати для втілення кулінарних ідей в духовій шафі і повсякденного зберігання продуктів. Ви зможете легко помити чашу під краном або в посудомийній машині!

Серія
RB-C
Об'єм
5 л
Підходить до моделей
CBF390S, CBF391S, FM91, FM230
Доставка
Нова Пошта
Країна
Китай
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг