Каталог товарів

Правильно моєму голову – догляд Simone De Luxe

Категорії
Ця стаття була оновлена 14 05 2021

Тим, хто щодня користується засобами для укладання волосся (гелями, мусами, лаками) краще мити волосся щодня спеціальними м'якими шампунями для щоденного миття, оскільки ці засоби обтяжують волосся, що не дуже корисно. Частіше потрібно мити голову і взимку, оскільки головні убори не дозволяють голові "дихати", через що волосся швидко стає жирним.

Найкраще мити голову кип'яченою водою. Для пом'якшення води до неї можна додавати: питну соду (1 ч. на 1 л води), нашатирний спирт (1 ч. на 2 л води), буру (1 ч. на 2 л води) або гліцерин (1 ч. на 1 л) води).

Небезпечно для волосся – гаряча вода. По-перше, така вода активізує роботу сальних залоз, і волосся може придбати зайву жирність. По-друге, під її впливом мило, що входить до складу шампунів, «заварюється» і осідає на волоссі сірим нальотом, який погано змивається. Чим жирніше волосся, тим прохолодніше має бути вода.
Перед миттям волосся необхідно ретельно розчесати. Це дозволяє вимити з волосся лусочки відмерлих клітин шкіри. В результаті волосся стане чистішим і з'явиться блиск.

Наносити шампунь на голову завжди слід двічі. Це з тим, що з першому намиливании з волосся видаляється лише частина бруду, пилу і шкірного сала. Вважається вірним наносити шампунь не на волосся, а на саму шкіру голови або на долоню, розвівши його з невеликою кількістю води, потім вже наносити.

Далі змочити теплою водою волосся. Подушечками пальців утріть шампунь у шкіру голови і рівномірно розподіліть шампунь. Це потрібно зробити якнайшвидше, так як шампунь повинен знаходитися в контакті з волоссям не більше 1 хв - цього часу достатньо для повноцінного очищення.

Під час миття слід рухатися від коріння волосся до кінчиків, так як це збігається з напрямком лусочок кутикули. Голову миють акуратними круговими рухами пальців, щоб не подряпати шкіру голови. Рекомендується поєднувати з масажем голови. Легкий масаж при втиранні піни сприяють посиленню кровообігу, покращують кобмен у тканинах. Важливо не заплутувати довге волосся, щоб не зашкодити. Краще використовувати гребінці та щітки для волосся з натуральних матеріалів.

( 1 )
Коментарі
Администратор
14.05.2021, 11:27
Огромное спасибо за статью, наши покупатели будут рады использовать ваши советы
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*