Каталог товарів

Питна ВОДА (установка фільтрації води)

Категорії

Підготовка питної води у квартирі.

Якість підготовки питної води насамперед впливає на наше здоров'я. Адже організм людини складається на 70% з води та заощаджувати при покупці фільтра підготовки питної води не варто.

Отже, склад питної води регламентується санітарними нормами України. Гігієнічні вимоги щодо якості води, розфасованої в ємності. Для того, щоб без остраху можна було пити з-під крана воду, існують всілякі фільтри для підготовки питної води (глечики, насадки на кран, багатоступінчасті фільтри і т.д.). Найсучасніші з них – побутові фільтри зворотного осмосу та побутові модулі ультрафільтрації. Всі імениті бренди з розливу пляшкованої води використовують саме ці методи фільтрації.

Підготовка питної води у квартирі.

Зворотний осмос.
Існують різні побутові системи зворотного осмосу. Вони можуть відрізнятися за кількістю щаблів очищення, за продуктивністю, за конструктивним виконанням. У багатоступінчастих побутових системах зворотного осмосу (до 8 ступенів) реалізовано комплексний метод фільтрації. Кожна стадія очищення води виконує свою певну функцію. В результаті Ви отримуєте повноцінну питну воду. Вона насичена енергією, свіжістю та корисними мікроелементами. Ваша питна вода буде відповідати найжорсткішим вимогам.


Підготовка питної води у квартирі.

Ультрафільтрація
Існує думка, що побутові фільтри зворотного осмосу виробляють дуже чисту воду, яка годиться для пиття. У пошуку компромісних рішень виробник побутових фільтрів зворотного осмосу оснащує свої системи додатковими ступенями – мінералізуючий та біокерамічний картридж, які насичують питну воду корисними мікроелементами та структурують, наближаючи склад очищеної води до природної.

Альтернатива побутовому осмосу для доочищення водопровідної води – компактний побутовий модуль ультрафільтрації. За допомогою цього самопромивного і не вимагає обслуговування фільтра (самопромивний водяний фільтр) з води видаляються всі нерозчинені забруднення, колоїди, віруси, бактерії, мікроорганізми, розміри яких перевищують 0,01 мікрон (0,00001 мм), в той час як розчинені води мінерали, які безперешкодно проходять крізь пори фільтра.

Для того, щоб зрозуміти, що таке ультрафільтрація 0,01 мкм, необхідно порівняти:

величина найдрібнішої частки, помітної людським оком – 100 мікрон (0,1 мм)
величина вірусу - 0,02 ... 0,4 мікрона;
величина бактерії - 0,2 ... 10 мікрон;
величина частинок іржі – 0,5…200 мікронів.

( 31 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*