Каталог товарів

Магнітні активатори

Категорії

КОРОТКО

Магнітні активатори води (MАВ) призначені обробки води полем постійних магнітів великої потужності. Така обробка дозволяє уникнути випадання накипу на стінках труб та нагрівальних елементів. При цьому існуючий накип розпушується і відноситься потоком води. Крім того, на поверхні труб утворюється оксидна плівка, що захищає обладнання від точкової корозії.
Галузь застосування; житлові будинки, квартири, дачі, котеджі, сауни та ін.

Магнітні активатори

Опис фізичного принципу дії методу магнітної активації води.
Магнітний активатор активує водні молекули, впливаючи на них магнітним полем, що генерується потужними постійними магнітами. Магнітний активатор впливає на розчинені у воді аніони гідрокарбонату, утримуючи їх у колоїдній формі. Це викликає процес кристалізації безпосередньо у масі води, а чи не на стінках труб чи інших поверхнях водопідготовчого устаткування.
У оброблюваної активатором воді під дією сили Лоренца молекули води починають здійснювати коливальні рухи. Магніти розташовані певним чином – так, щоб магнітне поле пристрою викликало резонанс диполів води. Викликаний таким чином резонанс призводить до відділення молекул води від мікровключень, які під дією сили взаємного тяжіння вступають у взаємодію. При цьому іони кальцію (причина відкладень на стінках труб) починають брати в облогу на поверхні цих вільних домішок - центрах кристалізації, утворюючи так звані мікрокристали. Процес цей лавиноподібний - нові іони кальцію прикріплюються до кальцію, що вже висадився, на поверхні мікрокристалів. Таким чином, іони кальцію не випадають у вигляді накипу на поверхнях, що нагріваються, і стінках труб. Мікрокристали залишаються в товщі води і виносяться в дренаж. Крім того іони кальцію з осаду, що вже випав, на поверхні обладнання починають відриватися і приєднуються до новоутворених мікрокристалів в товщі води. З часом старий накип розпушується і повністю вимивається з поверхні труб та нагрівальних елементів. Таким чином, знижуючи поверхневе натяг води, стабілізуючи її pH-фактор і створюючи режим м'якої води, магнітний активатор розчиняє зазвичай нерозчинний накип і жорстко пов'язані мінеральні відкладення в трубах. Міцний кристалічний кальцит формується в калоїдну суспензію, яка вільно вимивається водою або може бути відфільтрована, промита або механічно очищена в закритій системі циркуляції як шлам, що легко усувається.
Якщо магнітний активатор встановлюється на нове обладнання або обладнання після очищення, то накип не випадає. Крім того, з часом на поверхні труб утворюється тонка оксидна плівка, що добре захищає обладнання від корозії.
Оброблена магнітним активатором вода не набуває жодних побічних та шкідливих для здоров'я людини властивостей і не змінює сольовий склад, зберігаючи смакові якості питної води та зберігає свої властивості протягом часу від 10 годин до кількох діб.

( 25 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*