Каталог товаров

Легінси "спорт" з мікроінкапсульованими водоростями Guam

Артикул: 33113
( 97 )
Все распродано
Есть в наличии
Вариант:
L-XL (46-50)
XS-S (38-40)
S-M (42-44)
0 грн
1 904 грн
Способы доставки
  • Самовывоз Новая Почта
  • Курьер Новой Почты
  • Другие транспортные службы
Способы оплаты
  • Наличными при получении
  • Безналичный перевод
  • Приват 24
  • Монобанк
Описание

При розробці цієї моделі леггінсів були враховані усі побажання людей, які активно займаються спортом. Модель спеціально розроблена для повного комфорту і зручності, тканина леггінсів являється щільною і непрозорою. Легінси GUAM СПОРТ забезпечують спрямований масаж шкіри в найбільш проблемних зонах, що підсилює ефективність занять спортом. Це відбувається завдяки особливій структурі тканини, а також чергуванню в тканині леггінсів гладких і рельєфних зон. Легінси СПОРТ GUAM® із інтелектуального волокна EMANA® містять мікро-інкапсульовані водорості GUAM. Завдяки технології мікро-інкапсулювання забезпечується повільне вивільнення активних інгредієнтів.& nbsp;Легінси СПОРТ містять біологічно активні мінеральні кристали (турмалін), здатні поглинати тепло людського тіла, щоб повернути його у вигляді довгохвильового інфрачервоного випромінювання (F.I.R.). Довгохвильове інфрачервоне випромінювання є електромагнітними хвилями, які важливі для нашого нормального стану, їх дію використовують в медицині в терапевтичних цілях. Біологічно активні мінерали, які містяться в тканині EMANA®, покращують приплив крові і, зокрема, підшкірну мікро-циркуляцію. Будучи інтегровані в тканину, вони чинять дію на впродовж всього часу використання легінсів. Мікрокапсули, вбудовані в тканину, вивільняються, залишаючи на шкірі активні інгредієнти водоростей GUAM. Мікрокапсули діють до тих пір, поки усі активні інгредієнти, які вивільняються повільно і поступово, завдяки технології мікроінкапсуляції, не закінчуться. Зазвичай це відбувається після декількох тижнів використання легінсів. Навіть після багатьох прань легінсів, завдяки змісту активних мінеральних кристалів в тканині EMANA® благотворна дія на стан шкіри триває. Дія інфрачервоних променів триває впродовж всього часу використання легінсів, а дія мікро-інкапсульованих морських водоростей починає зменшуватися після декількох тижнів носіння легінсів. Щоб підтримати синергетичну дію водоростей GUAM і інфрачервоних променів, на початку третього тижня використання леггінсів перед їх надяганням рекомендується нанести на шкіру тіла Фанго крем Активний GUAM.

Особливості:

– поліпшується мікро-циркуляція.

– зменшуються прояви целюліту (не естетичній вид шкіри).

– підвищується пружність шкіри.

Спосіб застосування: під легінси GUAM СПОРТ необхідно обов'язково надівати нижню білизну. У перший день використання, у разі потреби, злегка розтягнути тканину руками. Легінси пристосовуються до форми тіла після декількох застосувань.

Увага: Не носити під година вагітності! Можуть бути використані після вагітності. Стирати при 40 ° C. Не гладити.

Склад: Мікро-інкапсульовані водорості Guam : вода, Capric Caprylic Triglyceride, порошок водорості Ламінарія.

Тканина Emana® є запатентованою технологією і безпечна для шкіри, це було протестоване і доведене науковими міжнародними дослідженнями, проведеними незалежними лабораторіями. Тканина Emana® сертифікована міжнародною системою тестування Oeko-Tex® Клас I.
OEKO-TEX® Standard 100 — це єдина загальносвітова незалежна система тестування і сертифікації текстильного сировини, проміжних і готових продуктів на всіх стадіях обробки, а також використовуваних матеріалів. Клас продуктів I : виробу для немовлят і дітей у віці до 3 років (нижня білизна, повзунки, одяг, постільна білизна, рушники і т. п.).

Характеристики
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*
Рекомендуемые товары
Быстрый заказ
XS/S
S/M
L/XL

LEGGINGS SNELLENTE (12065, 12066, 12067)

Быстрый заказ
XS/S
S/M
L/XL

LEGGINGS SNELLENTE (12058, 12046, 12049)

Артикул: 27895
0 грн
1 972 грн
Быстрый заказ
L-XL
S-M
XS-S
Артикул: 27896
0 грн
1 558 грн
Быстрый заказ
L-XL
S-M
XS-S
Быстрый заказ
L-XL
S-M
XS-S

Guam Panty Ventre Piatto

Быстрый заказ
L-XL (46-50)
XS-S (38-40)
S-M (42-44)
Быстрый заказ
XS-S (38-40)
L-XL (46-50)
S-M (42-44)
Быстрая доставка
Быстрая доставка
Качественный сервис
Качественный сервис
Гибкая система скидок
Гибкая система скидок
100% Оригинал
100% Оригинал