Каталог товарів

Легінси PINOCCHIETTO c мікро інкапсульованими водоростями Guam (літо)

Артикул: 24464
( 102 )
Все розпродано
В наявності
Варіант:
XS/S
S/M
L/XL
0 грн
1 531 грн
Способи доставки
  • Самовивіз з Нової Пошти
  • Кур'єр по Киеву
  • Кур'єр Нової Пошти
Способи оплати
  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий переказ
  • Приват 24
  • МоноБанк
Опис

Призначені для підтягування і ремоделювання (не припускає втрату ваги) ніг і сідниць, діють в самих неподатливих щільних зонах прояву целюліту. Рекомендується для літа, так як матеріал тонший за звичайних (приблизно 100 DEN). Довга легінсів PINOCCHIETTO приблизно до середини ікр.& nbsp;

Містять мікроінкапсульовані водорості Guam, забезпечують користь довгохвильового інфрачервоного випромінювання (F.I.R.). FIR випромінювання – Far Infrared Ray (Далекі інфрачервоні промені), яке являється електромагнітним випромінюванням.

Використання леггінсів PINOCCHIETTO :

– покращує кровообіг.

– зменшує прояви целюліту (не естетичній вид шкіри).

– підвищує пружність шкіри.

– шкіра стає більше пружною і еластичною.

 

Легінси PINOCCHIETTO Guam із мікроволокна EMANA® були створені з використанням мікрокапсул, що містять морські водорості Guam. Технологія мікроінкапсулювання забезпечує повільне вивільнення активних інгредієнтів і підвищує їх здатність взаємодії з організмом.

Легінси PINOCCHIETTO Guam зроблені із інтелектуального волокна EMANA®, яке містить в собі біологічно активні мінеральні кристали, здатні поглинати тепло людського тіла, щоб повернути його у вигляді довгохвильового інфрачервоного випромінювання (F.I.R.). Довгохвильове інфрачервоне випромінювання є електромагнітними хвилями, важливими для нашого нормального стану, їх дію використовують в медицині в терапевтичних цілях.

Біологічно активні мінерали, що містяться в тканині EMANA®, покращують приплив крові і, зокрема, підшкірну мікроциркуляцію : будучи інтегровані в тканину, вони здійснюють свою дію на впродовж всього часу життялегінсів. Мікрокапсули, вбудовані в тканину, вивільняються, залишаючи на шкірі активні інгредієнти водоростей GUAM. Мікрокапсули діють до тих пір, поки усі активні інгредієнти, які вивільняються поступово завдяки технології мікроінкапсуляції, не закінчуться. Зазвичай це відбувається після декількох тижнів використання легінсів.

В той же час, навіть після незліченних прань легінсів, благотворна дія тканини EMANA® на пружність шкіри триває – завдяки змісту активних мінеральних кристалів в тканині. Легінси Guam настільки комфортні, що дозволяють вільно знаходитися в них впродовж всього дня; під година руху масажується, підтягується і ремоделюється (не припускає втрату ваги) поверхня ніг, стегна і сідниці в найбільш проблемних зонах. Це благотворно позначається на стані вашого здоров'я і вашої краси.

Легінси PINOCCHIETTO Guam забезпечують подвійний ефект – дія мікроінкапсулювання, повільне вивільнення активних інгредієнтів, що дає, які поглинаються шкірою, а також дія масажу і інфрачервоних променів, яке робить тканину леггінсів на шкіру. Така комплексна дія забезпечує поліпшення стану шкіри.

Дія інфрачервоних променів триває впродовж всього часу існування легінсів, а дія мікроінкапсульованих морських водоростей починає зменшуватися після декількох тижнів носіння легінсів. Щоб підтримати синергетичну дію водоростей GUAM і інфрачервоних променів, на початку третього тижня використання леггінсів рекомендується перед їх надяганням нанести на шкіру тіла одне із таких засобів, що містять водорості GUAM :

- Фанго крем денної Fangocrema Giorno GUAM.

- Фанго крем тонізирующий Fangocrema GUAM Fresco.

- Фанго крем Активний.

Вибір саме цих засобів був визначений шляхом порівняння властивостей і функціональних можливостей кожного конкретного крему.

 

Рекомендації до використанню:

Під легінси Guam необхідно обов'язково надівати нижню білизну. У перший день використання, у разі потреби, злегка розширити тканину руками. Легінси пристосовуються до форми тіла після перших декількох застосувань. Результати застосування леггінсів були продемонстровані при носінні впродовж 6 годин в день впродовж 30 днів підряд.

Колір: чорний.


Можуть бути використані після вагітності.

Увага – Не носити під година вагітності!

Стирати при 30 ° C.

Склад: Мікроінкапсульовані водорості Guam : вода, Capric Caprylic Triglyceride, порошок водорості Ламінарія.

Тканина Emana® є запатентованою технологією і безпечна для шкіри, це було протестоване і доведене науковими міжнародними дослідженнями, проведеними незалежними лабораторіями. Тканина Emana® сертифікована міжнародною системою тестування Oeko-Tex® Клас I.
OEKO-TEX® Standard 100 — це єдина загальносвітова незалежна система тестування і сертифікації текстильного сировини, проміжних і готових продуктів на всіх стадіях обробки, а також використовуваних матеріалів.

Клас продуктів I : Вироби для немовлят і дітей у віці до 3 років (нижня білизна, повзунки, одяг, постільна білизна, рушники і т. п.)

<p

TAGLE

XS/S

S/M

L/XL

US

2

4

6

12

14

20

UK

6

8

10

16

18

24

EU

34

36

34

36

42

46

ITALIA

I     38-40

II/III     42-44

IV/V     46-50

Circonferenza VITA

60

64

68

80

84

96

Circonferenza BACINO

88

90

94

106

110

122

 

 

Характеристики
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
XS/S
S/M
L/XL
Швидка доставка
Швидка доставка
Якісний сервіс
Якісний сервіс
Гнучка система знижок
Гнучка система знижок
100% Оригінал
100% Оригінал