Каталог товаров

Легінси ACTIVE з мікроінкапсульованими водоростями Guam

Артикул: 37055
( 38 )
Все распродано
Есть в наличии
Вариант:
XS-S (38-40)
L-XL (46-50)
S-M (42-44)
0 грн
2 108 грн

Все распродано

Способы доставки
  • Самовывоз Новая Почта
  • Курьер Новой Почты
  • Другие транспортные службы
Способы оплаты
  • Наличными при получении
  • Безналичный перевод
  • Приват 24
  • Монобанк
Описание

Для розробки цієї моделі була використана спеціальна технологія MICROMESH для забезпечення «дихаючого» ефекту. Легінси GUAM ACTIVE вироблені із інтелектуального волокна EMANA® і містять Мікроінкапсульовані водорості GUAM. Завдяки микроинкапсулюванню забезпечується поступове вивільнення активних інгредієнтів. Також тканина леггінсів містить біологічно активні мінеральні кристали (турмалін), які здатні поглинати тепло людського тіла, щоб повернути його у вигляді довгохвильового інфрачервоного випромінювання (F. I. R.). Модель містить спеціальні зони з особливим «сітчастою» структурою тканини. «Дихаюча» технологія забезпечує особливий комфорт і швидке висихання тканини під година тренувань. Модель має високу талію, зроблена із легкої комфортної тканини, має тільки внутрішній плоский шов. Ідеально підходить для динамічних навантажень.

Легінси GUAM Active зроблені із інтелектуального волокна EMANA®, яке містить в собі біологічно активні мінеральні кристали, здатні поглинати тепло людського тіла, щоб повернути його у вигляді довгохвильового інфрачервоного випромінювання (F.I.R.). Довгохвильове інфрачервоне випромінювання є електромагнітними хвилями, важливими для нашого нормального стану, їх дію використовують в медицині в терапевтичних цілях.
Біологічно активні мінерали, що містяться в тканині EMANA®, покращують приплив крові і, зокрема, підшкірну мікроциркуляцію : будучи інтегровані в тканину, вони здійснюють свій вплив впродовж всього часу використання легінсів. Мікрокапсули, вбудовані в тканину, вивільняються, залишаючи на шкірі активні інгредієнти водоростей GUAM. Мікрокапсули діють до тих пір, поки усі активні інгредієнти, які вивільняються поступово завдяки технології мікроінкапсуляції, не закінчуться. Зазвичай це відбувається після декількох тижнів використання легінсів. В той же час, навіть після багатьох прань легінсів, цілюща дія тканини EMANA® на стан шкіри триває-завдяки змісту активних мінеральних кристалів в тканині. Легінси Guam настільки комфортні, дозволяючі вільно знаходитися в них впродовж всього дня; під година руху масажується, підтягується і ремоделюється (не означає втрати ваги) поверхня ніг, зона живота, стегна і сідниці в найбільш проблемних зонах. Це цілющий позначається на стані вашого здоров'я і вашої краси.

Дія інфрачервоних променів триває на впродовж всього часу використання легінсів, а дія Мікроінкапсульовані морських водоростей починає зменшуватися після декількох тижнів носіння футболок. Щоб підтримати синергетичну дію водоростей GUAM і інфрачервоних променів, на початку третього тижня використання леггінсів рекомендується перед їх надяганням нанести на шкіру тіла один із таких засобів, що містять водорості GUAM : Фанго крем Активний і Фанго крем Тонізуючий.

Легінси GUAM® настільки зручні, що ви можете вільно носити впродовж дня; під година повсякденної шкарпетки відбувається постійний масаж ніг і сідниць навіть в самих проблемних зонах, носіння леггінсів сприяє зменшенню целюліту і зменшенню підшкірного жирового шару.

Спосіб застосування: під легінси Guam ACTIVE необхідно обов'язково надівати нижню білизну. У перший день використання у разі потреби злегка розширити тканину руками. Легінси пристосовуються до форми тіла після перших декількох використань. Результати застосування леггінсів були продемонстровані при носіння впродовж 6 годин в день впродовж 30 днів підряд.

Увага !!!- не носити під година вагітності! Можуть бути використані після вагітності. Стирати при 40 ° C без використання кондиціонера для білизни. НЕ вичавлювати на центрифузі. Не використати сушарку. Не гладити.

Склад: мікроінкапсульовані водорості GUAM, вода, Capric Caprylic Triglyceride, порошок водорості Ламінарія.

Тканина Emana® являється запатентованій технології і безпечна для шкіри, це було протестоване і підтверджене науковими міжнародними дослідженнями, проведеними незалежними лабораторіями. Тканина Emana® сертифікована міжнародною системою тестування Oeko-Tex® Клас I. OEKO-TEX®.

Упаковка: Легінси Active чорного кольору, мають м'яку стрічку помаранчевого кольору на талії і в нижній частині (у зоні гомілки).

Відповідність розмірних сіток різних країн для леггінсів Актив:

XS – S  S – M  L-XL
коло талії, см 60-64 68-80 84-96
коло стегон, см 88-90 94-106 110-122
Італія 38-40 42-44 46-50
Європа 34-36 38-40 42-46
США 4-6 6-12 14-20
Великобританія 6-8 10-16 18-24
Характеристики
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*
Рекомендуемые товары

Все распродано

Быстрый заказ
XS/S
S/M
L/XL

LEGGINGS SNELLENTE (12065, 12066, 12067)

Все распродано

Быстрый заказ
XS/S
S/M
L/XL

LEGGINGS SNELLENTE (12058, 12046, 12049)

Артикул: 27895
0 грн
1 972 грн

Все распродано

Быстрый заказ
L-XL
S-M
XS-S
Артикул: 27896
0 грн
1 558 грн

Все распродано

Быстрый заказ
L-XL
S-M
XS-S

Все распродано

Быстрый заказ
L-XL
S-M
XS-S

Guam Panty Ventre Piatto

Все распродано

Быстрый заказ
L-XL (46-50)
XS-S (38-40)
S-M (42-44)

Все распродано

Быстрый заказ
XS-S (38-40)
L-XL (46-50)
S-M (42-44)

Все распродано

Быстрый заказ
XS-S (38-40)
L-XL (46-50)
S-M (42-44)

Все распродано

Быстрый заказ
XS-S (38-40)
L-XL (46-50)
S-M (42-44)
Быстрая доставка
Быстрая доставка
Качественный сервис
Качественный сервис
Гибкая система скидок
Гибкая система скидок
100% Оригинал
100% Оригинал