Кухонне миття гранітна Sofia (Софія) G4150 (800) сірий металік

В наявності
Код: 18591

КІЛЬКІСТЬ ЧАШ 1

Колір ,

ОТВІР ПІД ЗМІШУВАЧ Під замовлення

КРИЛО ні

ФОРМА квадратна

МОНТАЖ врізна в стільницю

ЛІНІЯ G-SOFT

ШИРИНА 410 мм

МАТЕРІАЛ граніт

КОЛІР 800, сірий металік

ГАРАНТІЯ 60 міс.

КРАЇНА Україна

Гранітне миття квадратної форми Sofia серії G4150 кольору сірого металлика (800) довго прослужить Вам на кухне.& nbsp;Sofia використовує штучний граніт для виробництва кухонного миття. Такий вибір був обумовлений тим що миття з штучного граніту набагато якісніше, міцніше, красивіше і що найголовніше повністю стійкі до механічних, температурних або хімічних дій. Гранітне миття Софія не бояться ні подряпин, ні ударів, ні різких змін температури. Під будь-яку кухню легко вдасться підібрати кухонне миття завдяки великій колірній гаммі і величезному модельному ряду миття.

При виборі миття багато що залежить від звичок в їжі і способі приготування, від кількості членів сім'ї і інших індивідуальних чинників, так само як і від переваг людини. Форма, матеріал, колір, кількість і розташування чаш мають бути добре продумані, щоб створити відповідний мийний центр. Фахівці з розробки дизайну працюють спільно з досвідченими конструкторами для досягнення ідеальних результатів. У кожному фрагменті продукції лінійки Sofia G4150 гармонійно з'єднуються эргономичность і функціональність.

* Перед купівлею товару прохання уточнювати колір, оскільки колір або відтінок кольору виробу може відрізнятися від реального, оскільки це безпосередньо залежить від перенесення кольорів вашого монітора або екрану смартфону.

ВАГА
10 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ
відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½"
СКЛАД
Кропивницкий
КІЛЬКІСТЬ ЧАШ
1
Колір
,
ОТВІР ПІД ЗМІШУВАЧ
Під замовлення
КРИЛО
ні
ГАБАРИТИ ЧАШІ
340 x 400 x 200
ВИД ПОВЕРХНІ
матова
СИФОН
є
МІНІМАЛЬНА ШИРИНА ШАФИ
45 см
ФОРМА
квадратна
ГАБАРИТИ, ММ
410 x 500
МОНТАЖ
врізна в стільницю
ЛІНІЯ
G-SOFT
ШИРИНА
410 мм
МАТЕРІАЛ
граніт
КОЛІР
Ми максимально спробували описати колір товару. * Можливе незначне відміну кольору товару на сайті від реального по відтінку (яскравість, тон або насиченість, а не глобально інший колір), пов'язане з різною яскравістю і настройками монітора, студійної зйомкою, обробкою фотографії в графічних редакторах.
800, сірий металік
ГАРАНТІЯ
60 міс.
КРАЇНА
Україна
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг