Каталог товарів

Кератин для волосся

Категорії

Що це кератин?
Кератин це структурний білок, який знаходиться в нашому волоссі, шкірі та нігтях. Його ще часто можна знайти в засобах для укладання, які можуть допомогти закріпити волосся, але насправді термін « кератинове лікування » неправильний. «Кератинові процедури це засіб для напівперманентного випрямлення волосся, яке розгладжує і привласнює глянець кучерявому волоссю», говорить Фітцсімонс. Втім лікування працює не з використанням кератину.

Щоб зробити волосся більш гладким і прямим, розчин, що має похідне метанолу або (набагато безпечну) гліоксилову кислоту, пропускається крізь волосся, щоб порвати зв'язки і знову заклеїти їх у більш прямому положенні. Після цього розчин сушать феном і герметизують праскою для волосся , і результат може зберігатися від трьох до шести місяців.

Ще одним додатковим плюсом є те, що він захищає свіжофарбоване волосся яскравим. Вона рекомендує поговорити зі своїм стилістом і колористом про оновлення кольору прямо перед кератиновою обробкою. Divination Simone DeLuxe косметика з кератином, допоможе зробити ефект кератинового випрямлення в домашніх умовах. За допомогою коплексу з маски і сироватки - волосся стане більш здоровим і слухняним. Маска 4.3 від DSD de Luxe найкращий варіант у лікуванні волосся.

Щоб підібрати собі кератиновий комплекс, натисніть тут

( 78 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*