Каталог товарів

Як відновити пошкоджене волосся?

Категорії

Фолікул волосяної цибулини – це жива частина, розташована під шкірою. На шкірі черепа людини міститься приблизно 100000 фолікулів надійних джерел волосся.

Стрижень волосся – це нежива частина над поверхнею шкіри голови. Стрижень складається з протеїну кератину , який робить волосся міцним і гнучким.

Деякі з нас дійсно віджимають волосся.
Занадто різке чищення, використання занадто великої кількості гарячих інструментів і просте зневага «ні в кого немає часу на це» - все це може погано позначитися на ваших дорогих пасмах.

Коли ця шкода наздоганяє вас, і ви дивитеся в дзеркало, питаючи, хто змінив скальпи з вами, тоді ви розумієте, що настав час діяти.
Незалежно від того, чи піддавали ви трохи жорстокому поводженню з волоссям, або у вас здорова шевелюра, і ви намагаєтеся повністю уникнути пошкоджень, важливо мати арсенал продуктів, щоб волосся залишалося в кінчику. верхня форма.

Ось кілька порад:

- Вимийте волосся відповідно до типу волосся: якщо у людини жирне волосся, можливо, їм доведеться мити його щодня. Якщо у людини сухе волосся через вік або хімічне лікування, мити його слід рідше.

- Правильно використовуйте шампунь Divination Simone DeLuxe: люди повинні наносити шампунь насамперед на шкіру голови, а не на волосся.

- Завжди використовуйте кондиціонер : людям слід наносити кондиціонер на кінчики волосся, уникаючи попадання на шкіру голови.

- Ретельно вибирайте засоби : людина повинна вибирати засоби для волосся, що відповідають їх типу волосся.

- Захищайте волосся від хімікатів та агресивних речовин: під час плавання слід одягати шапочку для плавання, щоб захистити волосся від таких хімікатів, як хлор.

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*