Каталог товарів

Як боротися із гіпертонією?

Категорії

Протиборство хворого на хворобу, мабуть, найголовніший фактор перемоги над гіпертонією. Якщо людина дійсно ставить перед собою мету набуття здоров'я, то спосіб її життя повинен повністю відповідати "Кодексу гіпертоніка":

Регулярно стежте за своїм тиском.

Уникайте стресових ситуацій. Вчіться керувати своїми емоціями.

Розумно та грамотно відпочивайте: сон 7-8 годин, у добре провітряному приміщенні (перед сном можливі арома та фізіо процедури). Не нехтуйте санаторним оздоровленням під час робочої відпустки.

Відмовтеся від куріння.

Алкоголь корисний лише в малих дозах (не більше 50 г міцного напою або 150 - 200 г сухого червоного вина). У жодному разі не поєднуйте з прийомом лікарських препаратів.

Ведіть активний та рухливий спосіб життя. Ходьба, плавання, велосипед, танці, лижні прогулянки взимку – ось найкраща щоденна лікувальна процедура, особливо якщо це входить у режимний характер.

Дієта - основа основ у нормалізації артеріального тиску. Введіть у раціон лляну олію, заправляйте їм кашу та салати, воно як риба та риб'ячий жир руйнує холестерин. Дуже корисний часник, він ефективно перешкоджає тромбоутворення.

Не нехтуйте природними та природними засобами. Дуже корисні багаті вітаміном "С", ефірними оліями, органічними кислотами та мікроелементами трав'яні та ягідні чаї.

( 92 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*