Каталог товарів

Аналіз води

Категорії

Аналіз води є необхідною умовою визначення типу очисного устаткування. Багато хто, за звичкою, оцінює якість води «на око» або, за рекомендаціями сусідів. Практика ж показує, що вода у свердловинах на відстані навіть 5-ти метрів викривається один від одного, і багато хто купує абсолютно непотрібне обладнання, а недобросовісні продавці обладнання їм це продають.

Політика нашої компанії виключає можливість продажу непотрібного обладнання. Ми пропонуємо виключно обладнання, яке максимально відповідає потребам замовника, а основним фактором у визначенні того чи іншого типу обладнання є аналіз води.

Аналіз виконується за 17 показниками.

 

Для аналізу води потрібно щонайменше 1,5л.

Вартість аналізу – 300 грн.

 

Термін виконання – 24 – 48год.

Вода для аналізу приймається лише у робочі дні!

Рекомендації щодо забору води для аналізу. Для повноцінного аналізу потрібно щонайменше 1,5л води. Вода може бути доставлена в пластиковій або скляній пляшці з-під їдальні, не мінеральної або солодкої, а саме їдальні. Перед тим як набирати, необхідно спустити воду протягом 10 хвилин. Набирати воду слід таким чином, щоб у пляшці не залишилося повітря, тобто закручувати корок потрібно прямо під струменем води.

Перелік показників та його норми.

( 100 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*